'MHP Gençlik Partisidir'

Seçim çalışmalarına devam eden MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, İzmir Gençlik Meclisi Ulusal Gençlik Parlamentosu Başkan ve üyeleriyle bir araya geldi.

'MHP Gençlik Partisidir'
Taşer, “Genç Dostu Aday-Genç Dostu Kent Neredesin” kampanyasına destek verdi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gençlik ruhu taşıdığını bu dinamizmin yönetimlere taşınması gerektiğini İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik belediyesi olması gerektiğini vurguladı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer , İzmir Gençlik Meclisi,Ulusal Gençlik Parlamentosu Başkan ve üyeleriyle İl Başkanlığı’nda bir araya geldi. Gençlerin, “Gençler kentin sakini değil sahibidirler” ana fikri ve “Genç Dostu Aday-genç Dostu Kent Neredesin?” sloganıyla başlattıkları kampanyaya destek veren Taşer kampanya sözleşmesini imzaladı.
 
MHP’nin gençlik partisi olduğunu ifade eden Taşer,”Gençliğe önem vermeyen belediyeciliğe artık yeter denmeli, gençliğimizin dinamizminden heyecanından ve vizyonundan yararlanılmalıdır. Bizim oluşturacağımız belediyecilik her şeyden önce bir gençlik belediyeciliği olacaktır. Fikirde gençler, sporda gençler, kültür sanatta gençler ve yönetimde gençler İzmir’de ön planda olacak ve İzmir’e yön verecektir” şeklinde konuştu.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2014, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER