'Mesut Yılmaz'ın Desteğini Aldım'

CHP Rize Milletvekili adayı Kemal Köymen görüştüğü eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın gönlünün kendisinden yana olduğunu ifade ettiğini belirterek, "Onun desteğini hissetmek önemli" dedi.

'Mesut Yılmaz'ın Desteğini Aldım'
CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı ile milletvekili adayları Kemal Köymen, Çetin Keçeli ve Ali Şahinler basın mensuplarıyla bir araya geldi. CHP Rize Milletvekili adayı Kemal Köymen sosyal medyada eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’la paylaştığı fotoğrafın sorulması üzerine, önceki gün Yılmaz’ı İstanbul’da ziyaret ettiğini belirterek, "Kendisi bana isabetli bir karar verdiğimi, gönlünün benimle beraber olduğunu ifade etti. Ayrıca Rize’den adaylığımın doğru bir karar olduğunu söyledi. Adaylığımın Rize için çok doğru ve yararlı olacağına inandığını ifade etti. Rize için çok iyi çalışmalar yapabileceğimi vurguladı. Onun desteğini hissetmek önemli" dedi.
 
Bir soru üzerine sanatçı Tarkan’ın akrabası olduğunu da ifade eden Köymen, "Tarkan benim köylüm, yakınım. Babası arkadaşımdı. Sanatçıların siyasetçilerin yanında olması doğru değil. Rize’de gelip bana destek için konser vereceği doğru bir bilgi değildir. Kendisi ile bu yönde bir görüşmem olmadı" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2015, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER