Meclis'te Yine Kavga

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda bu gece görüşmeler sırasında yine kavga çıktı.

TBMM'de İç Güvenlik Paketi görüşmeleri sırasında AK Partililerle CHP'li vekiller yine birbirine girdi. CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün Genel Kurul'un merdivenlerden düşerek yaralandı.
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu konuşmak için kürsüye geldiği esnada Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile sözlü tartıştı. Tanrıkulu’nun Mahir Ünal’ın üzerine yürümesinin ardından AK Partili milletvekilleri araya girerken, tartışmanın olduğu yere koşan CHP’li milletvekilleri ile AK Partili milletvekilleri arasında yumruklaşma ve itiş kakış yaşandı.
 
CHP’li Hasan Ören’in AK Partili bir milletvekiline tekme atmasından sonra kavga büyürken, yaşanan itiş kakışta CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, stenografların arkasında bulunan merdivenlerden düştü. Orhan Düzgün Genel Kurul salonundan dışarıya çıkartılırken, Genel Kurul’da tansiyon henüz düşmedi.
 
Meclis'te geçtiğimiz Salı gecesi de AK Partili vekillerle CHP ve HDP'li vekiller arasında kavga çıkmış 5 milletvekili çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER