banner51

Kritik Zirve İçin İzmir'e Geliyor

CHP Lideri yeni haftanın ilk gününü kentte geçirecek. Önce partisinin Ege bölge toplantısında tüm illerin yönetimleriyle bir araya gelecek Kılıçdaroğlu ardından Ege’nin Patronlar Kulübü’yle buluşacak.

Kritik Zirve İçin İzmir'e Geliyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Aralık Pazartesi günü 2 kritik zirveye katılmak için İzmir’e geliyor.
 
Kılıçdaroğlu önce Ege Bölge toplantısında tüm illerin yöneticileri, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle bir araya gelecek, ardından Ege’nin Patronlar Kulübü’yle ülke gündemini masaya yatıracak.
 
CHP Lideri’nin bir günlük programı netleşti. Buna göre Kılıçdaroğlu Başkent’ten saat 08.30 uçağıyla İzmir’e hareket edecek. Havaalanında parti yöneticileri tarafından karşılanacak Kılıçdaroğlu Ege Bölge Toplantısı’nın gerçekleştirileceği Fuar 1 No’lu Hol’e geçecek. CHP Lideri saat 10.30’da başlayacak toplantıda önemli mesajlar verecek.
 
EGE’NİN PATRONLARIYLA BULUŞACAK 
 
Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESİAD), 1 Aralık 2014 Pazartesi günü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bölge Toplantısına katılmak için İzmir’e gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak. Kemal Kılıçdaroğlu katılacağı Bölge Toplantısı’nın ardından, ESİAD üyeleriyle bir araya gelecek.
 
ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güçlü, “ESİAD üyelerinin yanısıra, iş dünyası ve medya temsilcilerinin de katılacağı bu toplantıda ekonomi başta olmak üzere ülke ve bölge gündemindeki konuları değerlendirme fırsatı bulacaklarını” ifade etti.
 
Yaklaşık 3 yıl önce 22 Ekim 2011 tarihinde, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile biraraya geldikleri toplantıdan bu yana, yepyeni bir ülke gündemi oluştuğunu belirten Güçlü, toplantının bu açıdan büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER