banner51

'Köle Düzenini Değiştirmeye Talibiz'

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, ülkedeki düzenin köle düzeni olduğunu, kendilerinin bu düzeni değiştirmeye talip olduklarını belirtti.

'Köle Düzenini Değiştirmeye Talibiz'
 
Antalya İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Birol Aydın, bu ülkedeki tüm siyasi partilerin bir şekilde iyi niyetle yola çıktığını ve topluma yararlı işler yapmak istediğini belirterek şunları söyledi:
 
"76 milyon insan ne istiyor? Hepsi huzur, barış, refah, adalet, emeğinin karşılığını almak istiyor. Herkes iyilik, güzellik istiyor. Partiler de bu ülkenin iyiliğini istiyor. Ancak nedendir, bu masum talepler neden olmaz. Gerçek manada bu insanlar ülkede adalete ulaşamıyor. Huzuru bulamıyor. Emeğinin karşılığını alamıyor. Bu noktada anlayış ve zihniyet çok önemlidir. Sizin insana bakışınız, özellikle de ekonomiye bakış açınız çok önemlidir. Ekonomik anlamda güçlenmelisiniz ki, insanlarımız da rahata kavuşsun." 
 
’CUMHURBAŞKANI DİNDAR OLSUN’ DERDİMİZ YOK
 
Yol yapmak, hastane yapmak, üst geçitler yapmanın önemine değinen Birol Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
"Her şey bu hizmetlerle bitiyor mu? Sorunlar bu hizmetlerle çözülüyor mu? Hayır. Sizin hangi tezgahın başında iş yaptığınız önemlidir. İyi niyetle, güzel nutuklarla sorunun çözülemeyeceğini biliyoruz. Siz anlayışınızı, durduğunuz tezgahı değiştirmediğiniz sürece o tezgahın başında ne iş yaptığınız önemli değildir. Biz ’bu ülkede cumhurbaşkanı dindar olsun, kamunun başındaki insanlar dindar olsun’ diye bir derdimiz olmadı. Biz Milli Görüş olarak bizim benimsediğimiz sistem olsun istiyoruz. Bozuk tezgahtan bozuk ürün çıkar. Doğru tezgahı getireceksiniz. Bu köle düzeni bizim düzenimiz değil. Biz bu düzeni değiştirmeye talibiz."
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER