'Kobani İçin İstifa Ediyorum' Tweet'i Atıldı

CHP Sakarya  Milletvekili Engin Özkoç’un twitter hesabı kimliği belirsiz kişiler tarafından hacklendi. Hackerler, Özkoç’un hesabından ’Kobani için sokağa çağırma eyleminde bulunan CHP’den istifamı sunarak ayrılıyorum. Kürtler için aykalanan bir herifin partisinde duramam’ tweetini paylaştı.

'Kobani İçin İstifa Ediyorum' Tweet'i Atıldı
Sosyal medyayı yoğun kullanmasıyla bilinen CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un kişisel twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulunuldu. Paylaşımda CHP’nin Kobani için halkı sokağa çağırdığı ileri sürülerek, ’İstifa ediyorum’ ifadesi dikat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakkında da ’Kürt’ler için ayaklanan bir herif’ denildi.
 
Özkoç, hesabından ’Kobani için sokağa çağırma eyleminde bulunan CHP’den istifamı sunarak ayrılıyorum. Kürtler için aykalanan bir herifin partisinde duramam’ tweetinin ardından açıklama yaptı.
 
Twitter hesabının hacklendiğini açıklayan Engin Özkoç, "Benim dışımda gelişen bir olay. Dün akşam itibariyle gerçekleşti. Böyle bir saldırıyı tamamen kınıyorum. Bununla ilgili gerekeni yapacağım" dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER