banner51

Kılıç'tan 30 Mart Açıklaması

Gençlik ve spor bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Havza'daki programının ardından Ladik ilçesinde coşkuyu görünce 30 Mart akşamı kutlamaların provasını bugün yapıyorsunuz herhalde dedi.

Kılıç'tan 30 Mart Açıklaması
 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Havza’daki programının ardından Ladik İlçesi’ne geçti. Partililer tarafından karşılanan Bakan Akif Çağatay Kılıç, burada partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı. Bakan Kılıç, "Havanın soğuk olmasına rağmen sizler değerli vakitlerinizi ayırarak, bizlerle beraber olmak, bu coşkuyu, enerjiyi paylaşmak için buraya geldiniz. Sizler zaten 30 Mart akşamı burada nasıl bir kutlama yapacağınızın mesajını verdiniz" diyerek şöyle devam etti:
 
"AK Parti’de seçim sonuçları seçim sandıkları kapandıktan çok kısa bir süre sonra genel merkeze ulaşır. Ben ianınıyorum ki 1 Nisan’a girmeden, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz bey zaferini ilan edecek inşallah, Ladik’te de Selim bey zaferini ilan edecek. Sizlerle birlikte burada, bu meydanda, yine bu seçim koordinasyon merkezinin önünden yürüyeceksiniz ve Ladik’e AK Parti belediyeciliğini tekrar ve yeniden getireceksiniz."
 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, konuşmasının ardından partililerle birlikte Ladik İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış kurdelesini kesti. Açılışın sonrasında Bakan Kılıç, bir süre partililerle sohbet ettikten sonra ilçeden ayrılarak Asarcık İlçesi’ne hareket etti.
 
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2014, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER