Kılıçdaroğlu'ndan Sürpriz Ziyaret!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde geldiği Denizli’de üniversite öğrencilerinin ağırlıkta olduğu kafelere çat kapı ziyaretlerde bulundu. Yoğun ilgiyle karşılaştığı gençlerle tavla oynayıp sohbet eden Kılıçdaroğlu, "Gençlerle beraber olmak dünyanın en güzel şeyi. Keşke hepimiz genç olsak" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Sürpriz Ziyaret!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu akşam saatlerinde özel uçakla Denizli’ye geldi. Çardak Havaalanı’nda CHP milletvekilleri Adnan Keskin, Mahmut Tanal, CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve partililer tarafından karşılanan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, havaalanına kendisini karşılamaya gelenlerle tek tek tokalaştı. Daha sonra büyük bir konvoyla Denizli kent merkezine giden Kemal Kılıçdaroğlu Kınıklı Mahallesi’nde bulunan kafelere gitti ve çat-kapı ziyaretlerde bulundu. Karşılarında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu gören gençler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gençlerin isteklerini yerine getirip fotoğraflar çektiren Kılıçdaroğlu, ardından bir masada oturup çay içip sohbet etti. 
 
CHP Lideri Kınıklı Mahallesi’nde gittiği kafenin ardından Pamukkale Üniversitesi Yerleşkesi’nin karşısında bulunan başka bir kafeye gitti. Burada da aynı şekilde masalara giderek gençlerle fotoğraf çektirip sohbet eden Kılıçdaroğlu, bir gencin tavla oynama isteğini kırmadı. Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisi Ahmet Taş’ın karşısına oturan CHP Lideri, tavla oynamadaki hünerini sergiledi. Tek el oynan tavlada öğrenciyi yenen Kılıçdaroğlu, "Güzel oyun oldu. Denizli’ye çat kapı yaptım. Gençlerle buluşmak güzel" dedi.
 
Kılıçdaroğlu’nun çat-kapı ziyaretinden memnun kalan Denizlili gençlerden Mehmet Emin Kesmez, "Kılıçdaroğlu’nu çok seviyoruz. Ani ziyareti bizi hem mutlu etti hem şaşırttı" derken, Buket Teke ise, "Siyasetçilerin çat-kapı ziyareti hoşumuza gidiyor. Kılıçdaroğlu sempatik tavırlarıyla beğenimizi aldı" dedi.
 
Kafe dışında gazetecilere kısa bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Gençlerle beraber olmak dünyanın en güzel şeyi. Keşke hepimiz genç olsak. Onlar dünyayı daha güzel okuyorlar. Sorunlarını dinlemekten ziyade iş arayanların konuşmalarını dinledim. Zaten bizim işimiz de bu" diye konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra konaklayacağı Dedeman Park Otel’e geçti. Kılıçdaroğlu, yarın akşam saatlerine kadar Denizli’de çeşitli temaslarda bulunacak.
 
 
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER