banner9

Kılıçdaroğlu'ndan Geçmiş Olsun Ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk-Lis Niğde İl Başkanı Mahmut Genç’i tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Kılıçdaroğlu'ndan Geçmiş Olsun Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çocuk Hastalıkları Servisi Hematoloji Bölümü’nde tedavi gören 16 yaşındaki lise öğrencisi Mahmut Genç’in sağlık durumuyla ilgili hastane Başhekimi Kadriye Altok’dan bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, daha sonra Genç’in anne ve babasıyla da görüşerek ihtiyaçları olup olmadığını sordu. CHP liderinin geçmiş olsun dileğinde bulunduğu Mahmut Genç’in ziyaret sırasında, "Sayın Genel Başkanım gerçekten siz misiniz? Çok teşekkür ediyorum. Keşke sizi böyle karşılamasaydım" dedi. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu da "Yine karşılaşacağız, birlikte oturup çay içip sohbet edeceğiz. Tedavin tamamlansın. Şimdilik önemli olan bu. Seni iyi gördüm, umarım bir an önce sağlığına kavuşur yine aramıza dönersin" ifadelerini kullandı.
 
Kemal Kılıçdaroğlu’nun Halk-Lis üyesi Mahmut Genç’i ziyaretinde CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Genel Başkan Danışmanı Recep Cengiz, Halk-Lis Genel Başkanı Doğukan Kurnaz ve Deniz Demir de yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER