Kılıçdaroğlu: ' Halk Geçinemiyor'

Kılıçdaroğlu, “Halk geçinemiyor, perişan durumda ama Sayın Başbakan'ın maddi durumu çok iyi olduğu için, kendisinin, ailesinin, yakınlarının, yedi sülalesinin durumu çok iyi. Sanıyor ki bütün vatandaşın durumu da böyle, ama öyle değil” dedi.

Kılıçdaroğlu: ' Halk Geçinemiyor'

Kılıçdaroğlu, o dönem Kenan Evren’in yaptıklarıyla, bugün Başbakan Erdoğan’ın yaptıklarının birbirine benzediğini ifade ederken, “Recep Tayyip Erdoğan’la Kenan Evren arasındaki tek fark birisinin apoletleri vardı, birisinin apoletleri yok. Kafa aynı kafa” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşın gündemiyle, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeminin çok farklı olduğunu belirterek, “Halk geçinemiyor, perişan durumda ama Sayın Başbakan'ın maddi durumu çok iyi olduğu için, kendisinin, ailesinin, yakınlarının, yedi sülalesinin durumu çok iyi. Sanıyor ki bütün vatandaşın durumu da böyle, ama öyle değil” dedi.

Kılıçdaroğlu, Karabük’te gerçekleştirilecek partiye katılım töreni öncesinde Eskipazar İlçesi’nde halkla buluştu. Burada esnafı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, esnafın sorunlarını dinledi. Bir pazarcı esnafı, yer parası borcu nedeniyle, İlçe belediyesi tarafından pazara sokulmadığını söyleyerek, Kılıçdaroğlu’ndan bir çözüm bulmasını istedi. Kılıçdaroğlu da pazar esnafına konuyla ilgileneceği sözünü verdi. Emekli bir vatandaş da, hükümet tarafından yapılan son zamlardan şikayetçi oldu. Çocukların da ilgisiyle karşılaşan Kılıçdaroğlu, bir kahvehanede de vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2012, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER