banner51

İzmir'in Adayları, Sandık Başına Gidiyor

CHP ve Ak Parti’nin ilk sıra adayları, Urla’da kullanacak.

İzmir'in Adayları, Sandık Başına Gidiyor
 
Genel seçimde partilerin önemli milletvekili adaylarının oy kullanacakları yerler ve saatleri de, belli oldu. CHP’nin ilk sıra adaylarından Selin Sayek Böke, Atatürk Lisesi’nde, Zeynep Altıok ise Urla’da oyunu kullanacağı açıklandı. Ak Parti’nin en önemli ismi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım’ın ise, Urla İmam Hatip Lisesi’nde oyunu kullanacağı öğrenildi.
 
Yarın yapılacak olan genel seçimlerde TBMM’ye girmek için büyük yarış içerisinde olan milletvekili adaylarının oy kullanacakları, okullarda belli oldu. CHP’den milletvekili adayı olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara’da oyunu kullanacağı öğrenildi. Partinin ilk sıra adaylarından Selin Sayek Böke, Atatürk Lisesi’nde saat 08.30’da, Zeynep Altıok da, Urla Anadolu Lisesi’nde saat 11.00’de, oyunu kullanacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise, oyunu saat 11.30’da, Suphi Koyuncu Ortaokulu’nda kullanacak.
 
BİNALİ YILDIRIM URLA’DA OY KULLANACAK
 
Bunun yanı sıra Ak Parti’den iki bölgede ilk sıralarda yer alan ve partinin de önemli isimlerinden Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, Urla İmam Hatip Lisesi’nde saat 11.00’de, Genel Başkan yardımcısı Nükhet Hotar da, Mavişehir İlkokulu’nda saat 12.00’de oyunu kullanacak.
 
Bunun yanı sıra MHP’den milletvekilliğine aday olan Grup Başkanvekili Oktay Vural, Gaziemir Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nda, saat 11.00’de, HDP adaylarından Ertuğrul Kürkçü ve Mülkiye Birtane, Atatürk Lisesi’nde saat 12.00’de, Müslüm Doğan da, Bornova Suphi Koyuncuoğlu Lisesi’nde saat 10.30’da, oyunu kullanacak.
 
 
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2015, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER