banner51

İstifasını Geri Çekti

CHP’de Kırklareli Belediye Başkanı Adayı olarak Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun açıklanmasının ardından partisinden istifa eden Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, istifasını geri çektiğini açıkladı.

İstifasını Geri Çekti
 
Milletvekili Turgut Dibek’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından istifasını geri çekmesi üzerine, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan da düzenlediği basın toplantısıyla istifasını geri aldığını belirtti. Çağlayan, “Her şey çok hızlı gelişti. Pazar günü Parti Meclisinde belediye başkanı belirlendi. Değerlendirmeler sonunda Pazartesi günü Milletvekili Turgut Dibek istifa etti. Ben basına söylemiştim. 24 saat düşünmeden karar vermem. Salı günüde ben istifa ettim. İstifa açıklamam da CHP’den istifa gibi yorumlanmasın. Lokal bir istifadır. Bir anlamıyla protesto mahiyetindedir. O da demokratik bir hakkımızdır. Ancak bu koşullarda partimizin belirlediği Mehmet Siyam Kesimoğlu bizim de adayımızdır. Arkadaşlarımızla birlikte destekliyoruz” dedi.
 
Cavit Çağlayan, CHP MYK’nın aday gösterdiği Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun yarın Kırklareli’ne geleceğini ve kendisini karşılayacaklarını söyledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER