İnce'ye Cevap Gecikmedi

CHP'li Muharrem İnce'nin Meclis'teki konuşmasında, "AK Parti'de beygirleri kim koşturuyor?" sözlerine Egemen Bağış Twitter'dan cevap verdi.

İnce'ye Cevap Gecikmedi

AK Partili 4 başörtülü vekillerin Meclis'e gelişinin ardından konuşmasında AK Parti'ye "beygirleri kim koşturuyor?" diye soran CHP’li Muharrem İnce'ye Egemen Bağış'tan cevap geldi. 

Muharrem İnce Meclis kürsüsünden "Madem dinin emirlerini uygulamaya bu kadar önem veriyorsunuz, İddia'yı kim getirdi, Şans Topu'nu kim icat etti? Beygirler önceden haftada 2 gün koşuyordu şimdi her gün koşuyor. Beygirleri kim koşturuyor?" ifadelerini kullanmıştı.

CHP'li İnce'nin bu sözlerine AK Parti adına AB Bakanı Egemen Bağış yanıt verdi. "Muharrem İnce bu soruyu 'ahırdan fırlamaya hazır tay gibiyim' diyen müstakbel liderine sorsun. Yakışır!" diyen Egemen Bağış'a Muharrem İnce "RÖ" diyerek cevap verdi.

Mustafa Sarıgül geçtiğimiz günlerde bir röportajda "nasıl hissediyorsunuz?" sorusuna : "Nasıl mı hissediyorum? Bizim köyde, kışlar sert geçer. Atları, ahıra koyarlar, aylarca çıkamaz o atlar oradan. Yaza doğru, ahırların kapıları açılır. O atlar öyle bir heyecan içinde dışarı fırlarlar ki… Tutabilene aşk olsun! İşte ben de, şimdi öyle hissediyorum. Fırlamaya hazır tay gibiyim…" şeklinde cevap vermişti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER