'İktidar Hata Üstüne Hata Yapıyor'

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, iktidarın hata üstüne hata yaptığını savunarak, "Artık bırakın gidin, koltuğa yapışıp kalmayın" dedi.

'İktidar Hata Üstüne Hata Yapıyor'
 
Destici, Isparta’nın Yalvaç İlçesi’nde partisinin milletvekili adaylarını tanıtırken, ilçe binasının açılışını yaptı. Mehteran takımı eşliğinde Çınaraltı Meydanı’nda halka seslenen Destici, ülkeyi yönetenlerin hata üstüne hata yaptığını ileri süren Destici, "Artık bırakın gidin, koltuğa yapışıp kalmayın. Size, yaptıklarınızın hesabını bu millet adına, bu devlet adına soracağım, hiç kuşkunuz olmasın" dedi.
 
Partisinin seçim beyannamesi hakkında da bilgi veren Mustafa Destici, iktidara gelmeleri halinde mazotun rafineri çıkış fiyatı olan 1 TL’ye indirileceğini, 100 bin dargelirlilerin ev sahibi yapılacağını söyledi. Öğrenim gören öğrencilerden servis ücreti alınmayacağını, öğle yemeği verileceğini de kaydeden BBP Lideri Destici, "Bunları nasıl yapacak diye merak edenlere; ben imam hatip ve ilahiyat mezunuyum. Yapamayacağım şeyin asla sözünü vermem" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER