banner9

Hotar Yeni Görevine Başladı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) görev değişikliklerinin ardından devir teslim törenleri sürüyor.

Hotar Yeni Görevine Başladı
AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm parti yöneticilerine teşekkür ederek, partide ciddi bir deneyim kazandığını ancak devir teslimde çok deneyimsiz olduğunu, bu deneyimi de bugün kazanmış olacağını belirtti. 
 
Ar-Ge Başkanlığının çok stratejik ve parti politikalarını belirleyen çok önemli bir birim olduğunu vurgulayan Hotar, "İnşallah burada daha önce Başkanlarımızın da yapmış olduğu gibi çok değerli hizmetlerin üstüne yeni hizmetler koymayı hedefliyoruz." dedi.
 
Hem desteklere ihtiyaçlarının olduğunu hem de kendilerinin her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Hotar, Bakan Akdağ'a "daha önceki yaptığı sesli ve sessiz devrimlerini devam ettirmesi için" başarılar diledi. 
 
Kendisinin partide Nükhet Hotar ile bir bayrak değişimi yapacaklarını aktaran Akdağ, görevini parti yönetiminin en tecrübeli ismine bıraktığı için mutlu olduğunu dile getirdi.
 
Hotar'ın uzun bir dönem Sosyal Politikalardan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yaptığını hatırlatan Akdağ, "14 senedir ilk defa devir teslim yapmak, sanıyorum ki bizim partinin rekoru, başka örneği olduğunu zannetmiyorum. Onun için kendisini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı. 
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER