'HDP'nin Gönüllerdeki Barajı Aşamadı'

AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ile Ayhan Gider, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında Bayramiç İlçesi’ne geldi. AK Partili Turan, HDP’nin teknik olarak barajı az 1 oyla da geçse de halkın gönündeki barajı aşamadığını söyledi.

'HDP'nin Gönüllerdeki Barajı Aşamadı'
AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve 1 Kasım’da ilk kez TBMM’ye girmeye hak kazanan AK Partili Ayhan Gider, ilçelere teşekkür ziyaretinde bulundu. Çanakkale’nin Bayramiç İlçesi’ne gezen AK Partili milletvekilleri, partililerce karşılandı.
 
"OYUMUZ ARTTIĞI KADAR SORUMLULUĞUMUZ DA ARTMIŞTIR"
 
Yıldırım Akbulut Meydanı’nda konuşma yapan Turan, "Allah, şımaranları sevmez. Bu millet şımaranları sevmez. 7 Haziran’da yüzde 25, yüzde 15 oy almalarına rağmen bu milletin tüm belirleyicisinin kendilerinin olduğunu zannettiler. Saçma sapan hareketler yapanlara halk dersini vermiştir. Bize birçok MHP’li ve CHP’li vatandaşımız oy verdi. Oyumuz arttığı kadar sorumluluğumuz da artmıştır" dedi.
 
"HDP GÖNÜLLERDEKİ BARAJI AŞAMADI"
 
AK Parti milletvekilleri ardından Ak Parti Bayramiç İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. AK Partili Milletvekili Turan, yaptığı açıklamada, şöyle dedi:
 
"Bize oy versin- vermesin bütün milletimize teşekkür ediyoruz. ’Hayır’ siyaseti yapan MHP’ye seçmen büyük bir refleks göstermiştir. Seçmen laf üreten, iş yapmayan partilere büyük bir ders vermiştir. Ayrıca terör ile arasına mesafe koymayan ve Kandilden emir alan HDP’yi Kürt seçmen cezalandırmıştır. AK Parti, HDP’ye giden oyunu geri almıştır. Daha geri alacaktır. HDP teknik olarak barajı az bir oyla aşsa da halkın gönlündeki barajı aşamamıştır. Türkiye’nin huzuru batı ilerimiz gibi doğu ilerimiz içinde çok önemlidir. Doğulu ve Kürt vatandaşlarımız bunu görüp tekrar Türkiye’nin birliğinin ve beraberliğinin teminatı olan Ak Partide saf almaya başlamışlardır."
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER