banner51

Güneş'ten AK Partiye Gönderme

Ardahan’da AK Partiye 5 metre uzaklıkta CHP seçim bürosunun açılışını yapan CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, katılımcılara "Sizi polis, savcı çağırsa bir ay sonra mı gidersiniz? Yoksa aman bir an önce gideyim ne olur olmaz mı dersiniz?" diye sordu.

Güneş'ten AK Partiye Gönderme
 
Hurşit Güneş, Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, İl Başkanı İlimdar Senem, Ardahan Belediye Başkan adayı Mete Özdemir ile birlikte Karagöl Mahallesi Lise Caddesinde seçim bürosunun açılışını yaptı. AK Parti İl Başkanlığı binasına 5  metre uzaklıktaki seçim bürosunun açılışının ardından açıklamalarda bulunan Hurşit Güneş şunları söyledi:
 
"Dün önemli bir gelişme oldu. Ankara’da Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin fezlekeleri meclise geldi. Neden geldi? Bir yolsuzluk mu yaptılar? Eğer iktidar partisi mensubu olsalardı ve yolsuzluk yapmış olsalardı, fezlekeleri meclise gelmez iade edilirdi. Şu anda 4 bakanın fezlekesi mecliste yok. Biraz önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan tam bir ay sonra savcıya gidip ifade vermiş. Size soruyorum. Sizi polis, savcı çağırsa bir ay sonra mı gidersiniz? Yoksa aman bir an önce gideyim ne olur olmaz mı dersiniz? Tabi savcılar değişti işler temiz, ’oğlum artık gidebilirsin, bir aydır arabayla dolaştırıyorduk. Sen arabadan çıkamıyordun. Şimdi rahat rahat çık ifadeni ver’ demiş. 8 kişi tahliye edilmiş. O 4.5 milyon doların ayak kabı kutusundan çıktığı evin sahibi olan Halk Bankası Genel Müdürü de tahliye edilmiş. O temize havale çıktı. Bilal Erdoğan gitti ifade verdi, bir şey çıkmayacak. 4 bakan hakkında fezleke tamam, iade edildi. Kimlerin fezlekesi verildi. Tertemiz Kemal Kılıçdaroğlu’nun fezlekesi Meclise geldi. Şu memleketin haline bakın Bu memleketi kurtarmak 76 milyonun boynunun borcudur."
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER