'Gerilim Değil Hizmet Üretiriz'

Seçim çalışmalarını Buca, Selçuk ve Torbalı'da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretle sürdüren AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, hoşgörünün hakim olduğu bir seçim çalışması yürüttüklerini söyledi. Kaya, "Seçmenle direkt kurduğumuz ilişkilerde AK Parti'ye karşı güzel bir intiba var. Vatandaş istikrar için yeniden AK Parti diyor" diye konuştu. 

'Gerilim Değil Hizmet Üretiriz'
1 Kasım genel seçimlerine az bir zaman kala saha çalışmalarına Buca, Selçuk ve Torbalı ilçelerinde bir dizi ziyaretle devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, hoşgörünün hakim olduğu bir seçim kampanyası yürüttüklerini söyledi. Gezdiği yerlerde vatandaşların 1 Kasım beklentilerini dinleyen Mahmut Atilla Kaya, AK Parti seçim beyannamesinin toplumun her kesimine dokunduğunu, olumlu tepkilerle karşılandığını ifade ederek, "Vatandaşın beklentisi istikrar" dedi. Sahada seçmenle direkt kurulan ilişkilerde AK Parti'ye karşı güzel bir intiba oluştuğunu belirten Kaya, "Demokratik bir ortamda hoşgörü üzerine kurulu bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Vatandaşlarımız meseleye memleket meselesi olarak baktığı için partimize karşı son derece güzel bir intiba var. Büyüyen ve gelişen bir Türkiye için AK Parti'nin yeniden tek başına iktidara gelmesini istiyorlar. Çalışmalarımızla halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
 
İstikrarı sürdüreceğiz
 
AK Partili Kaya, seçim programı kapsamında ilk olarak Buca'da Seçim Koordinasyon Merkezi'nde parti mensuplarıyla bir araya geldi, kadın kolları üyeleriyle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Buca'daki toplantının ardından Selçuk ve Torbalı ilçelerinde programını devam ettiren Kaya, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşlarla kucaklaştı. Torbalı Özbey Mahallesi'nde hemşehrilerine hitap eden Kaya, "AK Parti bu ülkenin birlik ve beraberliğinin teminatıdır" dedi. Kaya, toplumda gerilime yol açan söylem ve üslubun Türkiye siyasetine hiçbir dönem fayda sağlamadığını ifade ederek, "Biz gerilim değil hizmet üretiriz. Ülkemiz için akıttığımız alın teri, ürettiğimiz hizmet ile Türkiye'de istikrarı devam ettireceğiz. İlkeli bir siyasi irade ve kararlılık bizden, teveccüh vatandaşlarımızdandır" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER