'Çok Daha Fazla Çalışacağız'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 1 Kasım seçimleri sonrasında AK Parti’ye oy vermeyenlerin bile sevindiği bir tablonun ortaya çıktığını söyleyerek, Bundan sonraki süreçte sorumlu bir iktidar anlayışı ile Türkiye’yi layık olduğu hedeflere taşımak için çok daha fazla çalışacağız" dedi.

'Çok Daha Fazla Çalışacağız'
Türkiye genelinde AK Parti’nin tüm milletvekilliklerini kazandığı 17 şehirden biri olan Nevşehir’de, AK Parti yöneticilerine ve parti teşkilatlarına teşekkür etmek amacıyla gelen AK Parti Teşkilat Başkanlığı’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.
 
Küresel krize rağmen, istikrarlı bir çizgi ile yoluna devam eden Türkiye’de AK Parti’nin 7 Haziran seçimleri ile tek başına iktidar olamadığını dile getiren Ataş, yaklaşık 5 aydan beri de birçok alanda istikrarsızlığın yaşandığına vurgu yaptı.
 
1 Kasım seçimleri ile birlikte herkesin artık rahat bir nefes aldığını vurgulayan Ataş, "1 Kasım seçimleri sonrasında AK Parti’ye oy vermeyenlerin bile sevindiği bir tabloyu ülke genelinde yaşadık. Bundan sonraki süreçte sorumlu bir iktidar anlayışı ile Türkiye’yi layık olduğu hedeflere taşımak için çok daha fazla çalışacağız. Nevşehir, ülke genelinde tüm milletvekillerini elde eden 17 şehirden biri oldu. Bu başarılı sonuçtan dolayı tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Daha şimdiden 3 seçimin gerçekleştirileceği 2019 seçimleri için de çalışmalarımızı daha şimdiden başlatıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER