CHP'nin Bilişim Danışmanı İddialı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilişim danışmanı olan CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, sosyal medyayı aktif kullanacak, ’www.chp.org.tr’nin içeriğini ve görünümünü değiştirecek.

CHP'nin Bilişim Danışmanı İddialı
CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilişim danışmanı oldu. GAMA Bilgisayar şirketinin sahibi olan Aksünger, öncelikle genel seçimlere hazırlık için bilişim altyapısını kuracaklarını, ’www.chp.org.tr’nin içeriğini ve görünümünü değiştirip, sosyal medyada daha aktif olacaklarını anlattı. Aksünger şöyle dedi:
 
"Partinin web sitesini portala dönüştereceğiz. İçeriği zenginleşecek, kategoriler olacak, görünümü düzelecek. İktidarın medya üzerindeki tahakkümü nedeniyle halkla buluşma mecralarını artıracağız. Dijital ve sosyal medyaya ağırlık vereceğiz. Örgütün yaptıklarını görünür hale getireceğiz. Sosyal medyada algıyı doğru tespit edip, istediklerimizi yalın bir dille anlatacağız. Halka dokunma projelerimizi paylaşacağız. Orta ve uzun vadede amacımız e-CHP’yi yaratmak, online üyeliğe geçebilmek."
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER