CHP'li Özkan Bayramda Koalisyon Nabzı Tuttu

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bayramda hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret etti, köylü ve işçilerle buluştu. Özkan, halkın, MHP’nin ikna edilip CHP, MHP ve HDP koalisyonunun kurulmasını, AK Parti ile kurulursa adalet ve sağlık bakanlıklarının mutlaka CHP’de olmasını istediğini söyledi.

CHP'li Özkan Bayramda Koalisyon Nabzı Tuttu
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bayramda, İzmir’in Bergama İlçesi’ne bağlı Yenikent Mahallesi’nde köylülerle buluştu. Özkan, içme suyu fiyatına bahçe sulamaktan yakınan köylülere bunun Büyükşehir Yasası’ndan kaynaklandığını anlattı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da cep telefonunun hoparlöründen Yenikentliler’in bayramını kutladı. Aliağa’da işçiler, AK Parti ile yapılacak olası koalisyonda Adalet ve Sağlık bakanlıklarının mutlaka CHP’de olması dileklerini iletti. Karabağlar’da yatalak durumda olan Kenan ve Sabahat Taşçı çiftinin elini öpen Tuncay Özkan, bayramlarını kutladı.
 
Milletvekili Özkan, halkın MHP’nin ikna edilip CHP, MHP ve HDP koalisyonunun kurulmasını, AK Parti ile kurulursa erken seçim seçeneğinin dikkate alınmasını istediğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER