CHP Yolsuzlukları Dolarları Süpürdü

CHP Denizli İl Başkanlığı’nın düzenlediği ’Süpür Gitsin’ etkinliğinde partililer ellerinde süpürgelerle yere saçılan fotokopi dolarları süpürdü.

CHP Yolsuzlukları Dolarları Süpürdü
 
CHP Denizli İl Başkanlığı’nın ’Süpür Gitsin’ sloganıyla başlattığı etkinliği Çınar Meydanı’ndaki Denizli Belediyesi önünde yapıldı. Çok sayıda partilinin ellerinde süpürgelerle katıldığı etkinlikte kampanyayı Denizli İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu başlattı. Bir elinde süpürge, diğer elinde parti bayrağı sallayan CHP’liler, kampanyanın açılışında sahne alan yerel sanatçıların türküleriyle coştu. ’Şimdi Temizlik Zamanı’ diyen partililer, ’Haksızlıkları, hukuksuzlukları, yolsuzlukları süpür gitsin’ sloganlarıyla dans etti. CHP İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu, CHP’nin büyükşehir belediye başkan adayı Kazım Arslan ile 19 ilçenin belediye başkan adaylarını tanıttı. Adaylar hep birlikte beyaz güvercin uçurup, partililere karanfil attı.
 
Meydanda toplanan partililere seslenen İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu, 30 Mart’ın Türkiye’nin demokrasi, hukuk ve insan hakları açısından kader günü olduğunu ileri sürdü. Kampanyayı Denizli’den başlatarak temiz siyaset startı verdiklerini söyleyen Çavuşoğlu, “Haramilerin saltanatını yıkmak ve kutsal değerlerimizi siyasete alet edenlere karşı gelin, hep birlikte güçlü olalım” diye konuştu.
 
“CHP İLE AYDINLIK BİR SAYFA AÇILACAK”
 
Türkiye’de siyaseti hırsızlık, yolsuzluk, haksızlık ve hukuksuzluğun sardığını iddia eden CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan ise, “Tüm Türkiye’de 30 Mart’ta CHP ile aydınlık bir sayfa açılacak” dedi.
 
İki yerel sanatçının da türkülerle partilileri coşturduğu etkinliğin sonunda İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan ve ilçe belediye başkan adayları hep birlikte ellerine süpürge alarak ayakkabı kutusundan etrafa saçılan fotokopi dolarları süpürdü. Partililer de ellerindeki süpürge ve fırçalarla dolarları süpürüp temizlik yaptı.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER