CHP İl Başkanı İstifa Etti

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ, 2015 yılı genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

CHP İl Başkanı İstifa Etti
 
CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ, parti binasında düzenlediği basın toplantısında 4 yönetim kurulu üyesi ile birlikte görevinden istifa ettiğini duyurdu. 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa ettiğini kaydeden Mehmet Gökdağ, şunları söyledi:
 
“Partimizin yaklaşan genel seçimler öncesi yayınladığı genelgeye göre milletvekili aday adayı olmak isteyen il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin 25 Aralık 2014 tarihine kadar istifa etmeleri gerekiyor. Bu genelgeye uygun olarak milletvekilliği aday adaylığı düşüncesiyle ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımdan Müjgan Bilen, Erdal Geçit, Ahmet Burhan Tanrıöver ve Sadettin Koyun şu anki görevlerimizden istifa ettiğimizi tüm kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Partimizin bundan sonra CHP iktidarı için bize vereceği her görevi yerine getirmek için tüm gayretimizle çalışacağımızın bilinmesini isteriz.&rdquo
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER