Cemal Bekle'ye Tam Destek

Kısa adı KASİAD olan Karabağlar sanayici ve İş adamları derneği dün akşam Konak Polis evinde Ak Parti İzmir Milletvekili adayı Cemal Bekle onuruna akşam yemeği verdi.

Cemal Bekle'ye Tam Destek
Yemek Programına Cemal Beklenin yanı sıra Başbakan Danışmanı Metin Özçeri, İzmir de seçimin Patronu Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan vekili Bilal Doğan, Ak parti İzmir İl yön kur üyesi , Cemal beklenin Seçim koordinatörü Şafak Yadigar Bigün ve çok sayıda Dernek üyesi katıldı.
 
Programda söz alan Cemal Bekle Kasiad tarafından kendisi için organize edilen yemek programı için teşekkür etti. Yemek programın da Cemal Bekle İş adamlarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Cemal Bekle kendisinin de iş dünyasının bir parçası olduğunu belirterek başladığı konuşmasında “ ben İzmirliyim İzmir de yaşayan Roman Vatandaşıyım İzmir’e başka bir şehirden de gelmedim İzmir’in ve Romanların sorunlarını çok iyi biliyorum mevcut sorunlara karşın çözüm planlarım var ben artık Ankara yolcusuyum Bavulumu Hazırladım Ankara’ya gider gitmez ilk işim bu sorunlarının çözümü noktasında çalışmak olacak dedi.  Ayrıca Bekle Roman vatandaşların sorunlarının yanı sıra tüm vatandaşların sorunları ile ilgileneceğini 7/24 ulaşılabilir bir vekil olacağını belirti. İzmir de Aday olmasının sadece Roman kimliğinden dolayı değil iyi bir Ak Partili olmasından teşkilatlar da yılladır emek harcamasından ve tüm kesimleri kucaklayan Yerli bir aday olmasından dolayı olduğunu ve bu yönü ile de Ak Partinin teşkilatlarına emek harcayanlara verdiği değerin en görünür örneğiyim dedi. 
 
Geceye katılan Bilal Doğan ise iş adamlarına “ Borsa İstanbul tarafından seçimin sonucu beklentilerin satın alınmaya başlandığını 7 Haziran sonrası 70000 puana gerileyen Borsa İstanbul’un 77000 puanları gördüğünü ve göstergelere göre de alımların büyük bir bölümünün yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleştirildiğini  yabancı yatırımcının ne kadar ürkek olduğunu bilmeyen yoktur birilerinin bu ülkede terör saldırıları var İstikrar yok çığırtkanlığına karşın yabancı yatırımcı seçimin sonucunu ve istikrarı şimdiden satın almaya başlamıştır hepimize hayırlı uğurlu olsun dedi”. Konuşmanın devamında “Biz bu seçimlerde çok İddalıyız çünkü 1 bölgenin kaptanı Türkiye’nin en uzun soluklu en başarılı Bakanı olan efsane Bakan Türkiye’nin alt yapısının mimarı Binalı Yıldırım Bakanımız var. 2 bölgenin kaptanı ise bir ilim insanı Prof Dr Nükhet Hotar hanım efendi var. Hanım efendi Türkiye’nin sosyal politikalarının mimarı engellilere dez avantajlı gruplara yoksul ve dar gelirlilere yönelik olarak yapmış olduğu Projelerle Partinin sosyal politikalarını oluşturan bir başkanımızdır” dedi.
 
Yemek programında konuşma yapan Kasiad başkanı Murat Yaman tüm üyeleri ile beraber Cemal Bekleyi desteklediklerini ve her üyenin bu doğrultu da seçime kadar ev ev kapı kapı dolaşıp AK Parti’ye ve Cemal Bekleye destek isteyeceklerini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER