'Bu Ülkeyi Bölmek İstiyorlar'

Ak Parti Grup Başkanvekili, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, ’’Bu ülkeyi bölmek istiyorlar. İşte o taşeron örgütler ve onun arkasındaki güçlere, adı ne olursa olsun, verilecek en güzel cevap, Aksaray’dan bu birlik ve beraberlik fotoğrafıdır’’ dedi.

'Bu Ülkeyi Bölmek İstiyorlar'
Ak Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, partisinin Aksaray İl Başkanlığı tarafından bir tesisde verilen iftar yemeğine katıldı. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren İnceöz, ’’Onların yapmaya çalıştıkları şey, geçmişte nasıl Osmanlı’yı etnik köken üzerinden parçalara böldülerse, Osmanlı’nın bahçesi olan kıymetli ülkemizi, 78 milyon vatandaşımızın birlik ve beraberliğine dem vurmak, bu ülkeyi bölmek istiyorlar. İşte o taşeron örgütler ve onun arkasındaki güçlere, adı ne olursa olsun verilecek en güzel cevap, Aksaray’dan bu birlik ve beraberlik fotoğrafıdır. Biz dilimiz, dinimiz, etnik kökenimiz ne olursa olsun, biriz, beraberiz, kardeşiz ve bundan sonra da bu kader birliğimizi bozmaya kimsenin gücü Allah’ın izni ile yetmeyecektir’’ diye konuştu.
 
Terörle mücadelenin süreceğini belirten İnceöz, ’’Terör örgütleriyle, teröristlerle, onların sözcüleriyle, gerek Meclis’te, gerekse de alanda her yerde, her türlü, siyasi, hukuki, askeri, silahla, ne gerekiyorsa sonuna kadar mücadelemiz devam edecek’’ dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER