banner51

Bakan Yılmaz: Kavgaya Vaktimiz Yok

Yıldızeli’nin ardından Zara ilçesine geçen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz burada ilçe seçim bürosunun açılışını yaptı. Açılışa katılan partililere hitaben konuşan Bakan Yılmaz, 30 Mart yerel seçimlerinin hem Ak Parti hem de Türkiye açısından büyük önem taşıdığını, bu nedenlerle çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Bakan Yılmaz: Kavgaya Vaktimiz Yok
Zara ilçesindeki açılışın ardından Bakan Yılmaz İmranlı ilçesine geçti. İmranlı ilçesi girişinde partililer tarafından karşılanan Bakan Yılmaz burada bir dizi ziyaretlerde bulunup, ardından Suşehri ilçesine geçti. İlçe girişinde yaklaşık 500 araçlık bir konvoy ile karşılanan Bakan Yılmaz ilçedeki nikah salonunda düzenlenen parti programına katıldı.
 
Burada konuşan Bakanı İsmet Yılmaz, "Bizim kimse ile kavgamız yok. Kavgaya da vaktimiz yok. Bizi kıran olsa da biz incinmeyeceğiz. Bunların planlarını bozmamız için bizim birliğimizi beraberliğimizi arttırmamız gerekir. Bunun için sayın başbakanımıza yüzde 90 destek verelim. Kısır çekişmeler ile vakit kaybetmek istemiyoruz. Eski günlerin özlemi içinde olanlara biz pirim vermeyeceğiz. Hiç kimsenin bizim huzurumuzu bozmaya hakkı yok. İstiyorlarki eski Türkiye geri gelsin. Bizim kavga dilinden uzak durmamız gerekir. Mücadelemiz yoksullukla" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 22:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER