banner9

'Artık Sevinç Diye Bir Şeyimiz Kalmadı'

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, "Ülkede çok kanlı olaylar oluyor. Ülkenin durumu ortada, o anlamda artık sevinç diye bir şeyimiz kalmadı" dedi.

'Artık Sevinç Diye Bir Şeyimiz Kalmadı'
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Adıyaman’da parti teşkilatını ziyaret etti. CHP’li üyeler tarafından havaalanında karşılanan Köse, İl Başkanlığı’nda açıklama yaptı. Ülkede son günlerde yaşanan terör olaylarını değerlendiren Köse, şöyle dedi: "Bildiğiniz gibi ülkede çok kanlı olaylar oluyor. Ülkenin durumu ortada, o anlamda artık sevinç diye bir şeyimiz kalmadı. Bunu bilmenizi istiyorum, çok üzgünüm."
 
Ankara’daki terör saldırısı sonrası olay yerine gittiklerini anlatan Köse, "Hakikaten bu acı, artık Türkiye’nin birçok bölgesine dağılmış durumda. Artık bu şehitlerimizin sayısını sayamaz hale geldik. Kadın cinayetlerinin sayısını sayamaz hale geldik. Mevcut iktidarın buna bir çözüm bulmasını istiyoruz. 14 yıldır nerede mevcut iktidar, bu soruyu artık sormamız gerekiyor. Ülke tamamen kan gölüne dönmüşken, mevcut iktidarda hiç ses yok, kınıyoruz. Kınaya kınaya nereye kadar kınayacağız. Hiç mi bir sorumlu insan yok. Mevcut iktidarda hiç mi bunun sorumluluğunu alacak insan yok, bunu gerçekten sormamız gerekiyor" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER