banner24

Arınç'tan Akhisar Belediyespor'a Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bank Asya 1. Lig şampiyonu olarak Spor Toto Süper Lig'e yükselen Akhisar Belediyespor'u ziyaret etti.

Arınç'tan Akhisar Belediyespor'a Ziyaret

Arınç, Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri'ni ziyaret ederek, bu sezon Bank Asya 1. Lig'de elde ettiği şampiyonlukla Spor Toto Süper Lig'e yükselen Akhisar Belediyesporlu futbolcular, teknik heyet ve kulüp yöneticileriyle biraraya geldi. 
Ziyarette yaptığı konuşmada, Akhisar Belediyespor'un elde ettiği başarıdan gurur duyduğunu ifade eden Arınç, bu göğüs kabartıcı başarının yakalanmasında, takımın ve ilçenin kenetlenmesinin ve istikrarlı duruşun etkili olduğunu dile getirdi. 
Arınç, takımla ilçenin sezon başında konulan hedefe gönül gönüle kilitlenmesinin başarıyı kaçınılmaz hale getirdiğini belirterek, ''Bir ilçe takımının, bu imkanlar içerisinde böyle büyük bir başarıyı yakalamış olması elbette çok takdir edilecek bir davranış. Bunda payı olan herkese şükran borcumuz var'' dedi. 
Akhisar Belediyespor'un çıktığı Süper Lig'de sadece Akhisar'ı ve Manisa'yı değil, tüm Ege'yi temsil edeceğine dikkati çeken Arınç, Süper Lig maçları için gerekli olan yeni stadın yapımı konusunda, belediyeye gereken desteği sağlayacaklarını kaydetti. 
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ise takımlarının Süper Lig'de tek Ege temsilcisi olarak mücadele edecek olmasının onur verici olduğunu ifade ederek, ligde her şeyden önce kalıcı olmayı istediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER