Ala'ya Coşkulu Karşılama

İçişleri Bakanlığı görevini seçim öncesi yasa gereği bırakan Efkan Ala geldiği Erzurum’da Ak Partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Ala kendisini karşılayan yaklaşık 500 kişinin tek tek elini sıktı.

Ala'ya Coşkulu Karşılama
 
Bugün saat 09.45’te Türk Hava Yolları’na (THY) ait tarifeli uçakla Erzurum’a gelen  Efgan Ala’yı havalimanında Vali Ahmet Altıparmak, Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Özyılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili  Mehmet Sekmen, Merkez ve ilçe belediyelerin Ak Partili başkanları, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Ak Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Cengiz, partililer ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Uçaktan iner inmez Dadaş Bar Ekibi’nin folklor gösterisini izleyen Efgan Ala, daha sonra kendisini karşılamaya gelenlerle tokalaştı. VIP salonunda kısa bir süre dinlenen Ala karşılamaya gelenlerin ve kendisinin de fotoğrafları bulunan pankartlara bakıp fotoğraf çektirdi.
 
Konvoy eşliğinde kent merkezine giren Efgan Ala’yı burada atlı ciritçiler ve yine partililer  karşıladı. Büyükşehir Belediyesi’ne giden Ala, açıklama yapmayacağını belirterek vatandaşlara göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2015, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER