banner51

Akşener'i Erzurum'da Ciritciler Karşıladı

MHP’de genel başkan adaylarından Meral Akşener bugün partililerle yapacağı toplantı için Erzurum’a gelişinde aralarında kadınlarında bulunduğu atlı ciritçiler tarafından karşıladı. Aracından inip kendisini karşılamaya gelen ciritçilerle tokalaşan Akşener, "Harikasınız" dedi.

Akşener'i Erzurum'da Ciritciler Karşıladı
Erzurum Havalimanı’nda ’Başbakan Meral’, ’Erzurum seninle gurur duyuyor’ sloganları ile karşılanan Meral Akşener, yaklaşık 300 araçlık konvoy eşliğinde şehir merkezine hareket etti. Akşener’in içinde bulunduğu otomobili, Can Dadaşlar Atlı Spor Kulübü sporcuları tarafından Teknik Üniversite Kavşağı’nda durduruldu. Aracından inen Meral Akşener, aralarında kadın ciritçilerin de bulunduğu sporcularla tek tek tokalaştı. Ciritçiler sevgi gösterisinde bulundukları Akşener’in makam aracına bir süre eskortluk yaptı.
 
Meral Akşener’e yol kenarında bulunanlar da sevgi gösterisinde bulundu. Gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten MHP Genel Başkan Meral Akşener, partililerle düzenlenecek toplantıya katılmadan önce otele giderek bir süre dinlendi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER