banner9

AK Partili Ataş'tan Çarpıcı Açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Diyarbakır ve Ankara’da patlayan bombaların Ak Parti’nin önünü kesmek için yapıldığını iddia etti. Ataş, "Diyarbakır’da HDP’nin mitinginde 7 Haziran öncesi patlatılan bomba HDP’ye barajı aştırmak içindi. 10 Ekim 2015 Ankara’da patlatılan bomba da AK Parti’yi tek başına iktidar yapmanın önünü kesmeye yönelik bombaydı. Hesaplar planlar hep aynı yerlerden yapılıyor. 7 Haziran’da tek başına iktidar olmanın önünü kestiler" dedi.

AK Partili Ataş'tan Çarpıcı Açıklamalar
AK Parti Bolu İl Danışma Meclisi Toplantısı Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde yapıldı.Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, belediye başkanları ve partililer katıldı. Toplantıda partililere seslenen Ataş, 8 Haziran sabahı yüreklerine hançer saplanmış gibi bir acıyla güne başladıklarını söyleyerek, "Hamd olsun o acı 5 ay sürdü. Türkiye’de milyonlar o acıyı yüreklerinde hissetti. Hissettiler ki bu sorumluluk içerisinde sokaklara döküldü ve kamuoyu firmalarının bile tahmin edemediği yüzde 49.5 ile güzel bir sonuç elde ettik. Çanakkale Harbinde, Kurtuluş Savaşında, Sakarya’da, Dumlupınar’da Allah bu milletin elinden nasıl tuttuysa, yüzüne nasıl baktıysa, Allah 1 Kasım seçimlerinde de bu milletin yüzüne bir kez daha bakmıştır ve uçurumun kenarından Türkiye’yi çekip çıkartmıştır. Bunu bir kere hiç unutmayacağız. Bu sonuç Allah’ın millete yaşattığı bir zaferdir, müjdedir" diye konuştu.
 
AK Parti’nin önünü kesmek için Diyarbakır’da ve Ankara’da bombaların patlatıldığını söyleyen Ataş, konuşmasına şöyle devam etti:
 
"AK Parti’nin bileğini bükemeyen çevreler demokratik olmayan yöntemlerle AK Parti’yi iktidardan uzaklaştırmak için bir plan yaptılar. Neydi o plan? HDP barajı aşarsa AK Parti tek başına iktidar olacak milletvekili sayısını çıkaramaz. Aynı masa etrafında bir araya gelmeyecek çevreler ve kimlikler paralelcisi, terör örgütü, PKK’sı Dehap’ı hepsi bir araya gelerek CHP’nin içerisindeki uzantıları ile birlikte bir plan yaptı. Ve AK Parti’nin tek başına iktidar olmasının önünü kestiler 7 Haziranda. Diyarbakır’da HDP’nin mitinginde 7 haziran öncesi patlatılan bomba HDP’ye barajı aştırmak içindi. 10 Ekim 2015 Ankara’da patlatılan bomba da AK Parti’yi tek başına iktidar yapmanın önünü kesmeye yönelik bombaydı. Hesaplar planlar hep aynı yerlerden yapılıyor. 7 Haziran’da tek başına iktidar olmanın önünü kestiler. 2014 Ocak ayına geldiğimiz zaman Bayırbucak Türmenlerine giden TIR’ların önünü kestiler. Onu bahane ederek paralel çetenin ülkemiz içerisindeki uzantıları, o çetenin mensupları TIR’ların önünü kesmek suretiyle önce MİT Müsteşarının koluna kelepçe takmak istediler. Arkasından Recep Tayyip Erdoğan’ın bileğine kelepçe takmak istediler. Ama unuttukları bir şey vardı. Adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin başbakanıydı. Muvaffak olamadılar. 6-7 Ekim olayları ile Kobani de bir ayaklanma meydana getirmek suretiyle Türkiye’yi yeniden karıştırmaya kalktılar. Muvaffak olamadılar. Sonuç alamadılar."
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2015, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER