banner9

AK Parti İzmir'de Ankara Mesaisi

AK Parti İzmir milletvekili adayları, Ankara Arena'da yapılan tanıtım toplantına katıldı. İzmirli gençler üzerlerine giydikleri Binali Yıldırım fotoğraflı tişörtlerle "Hizmetin adamı" diyerek tezahüratta bulundu. Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yıldırım, el ele tutuşarak adaylık pozu verdi. Yıldırım İzmirli adaylarla seçim stratejisini belirledi.

AK Parti İzmir'de Ankara Mesaisi
AK Parti'nin İzmir milletvekili adayları, Ankara Arena'da yapılan tanıtın toplantısı öncesi 1. bölge 4. sıra adayı Necip Kalkan'ın kendileri için verdiği kahvaltıya katıldı. Adaylar daha sonra 1. bölge 1. sıra adayı Binali Yıldırım ile buluştu ve salona hep birlikte girildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir'in her iki bölgesindeki adaylarla ayrı fotoğraf çektirdi. Fotoğrafta Başbakan Davutoğlu ile Yıldırım el ele tutuştu.
 
AK Parti İzmir teşkilatındaki gençler, üzerlerine Yıldırım'ın fotoğrafının yer aldığı tişörtler giyip, "Hizmet adamı Binali Yıldırım" diye slogan attı. AK Parti 2. bölge 1. sıra adayı Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, siyah bluz üzerine giydiği kırmızı ceketi ile dikkat çekti.
 
İzmir adayları Yıldırım ile birlikte TCDD Sosyal Tesisleri'nde öğle yemeği yedi. Yemeğin ardından Yıldırım adaylarla toplantı yaptı.
 
Bazı adaylar kendini tanıttı. AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) İzmir İl Başkanı Bilal Doğan, partinin kentteki durumunu anlatan sunum yaptı. Toplantıya bazı ilçe başkanları ile belediye başkanları da katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER