'1 Kasım'da Yeni Bir Dönem Başlıyor'

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı M.Atilla Kaya, Gaziemir ve Torbalı'da saha çalışmalarını sürdürdü. AK Parti'nin seçim beyannamesini açıkladığını hatırlatan Kaya, "Toplumun her kesimine hitap eden, akılcı ve gerçekçi bir beyanname hazırlandı" dedi.

'1 Kasım'da Yeni Bir Dönem Başlıyor'
Kaya, "Son 13 yılda yapılanları yeni bir atılım dönemi ile taçlandırmak, 2015 seçimlerinde partimizin temel misyonudur. Seçim beyannamemiz açıklandığı anda, herkes AK Parti'nin vaatlerine odaklandı. Çünkü milletimiz biliyor ki, AK Parti söylediği sözün arkasında duran ve icraatlarını konuşturan bir partidir" şeklinde konuştu.
 
"Tek başına iktidar için geliyoruz"
 
1 Kasım Genel Seçimleri için saha çalışmalarına hızlı bir giriş yapan, enerjisiyle sahada fark yaratan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı M.Atilla Kaya, Gaziemir ve Torbalı ilçelerinde vatandaşlarla kucaklaştı, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Güne AK Parti Gaziemir İlçe Teşkilatı mensuplarıyla kahvaltı programında buluşarak başlayan Kaya'ya partililer yoğun ilgi gösterdi, desteklerini sundu. Gezdiği ilçelerde her fırsatta teşkilatın gücüne vurgu yapan Kaya, programda yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. "1 Kasım'da tek başına iktidar için geliyoruz" diyen Kaya, "Bizimkisi bir aşk hikayesi. Bu aşk millete hizmet aşkıdır. Milletimizin teveccühü bizi yeniden 1 Kasım'da tek başına iktidar yapacaktır" diye konuştu. 
 
"Türkiye'nin kalkınma ve büyüme yolculuğu devam edecek" 
 
7 Haziran'dan bu yana geçen sürede, AK Parti olarak 2002'den bu yana yaşanan büyük demokratik dönüşümünün oluşturduğu siyasi tecrübe ve olgunluk sayesinde, yönetimde bir boşluk ve istikrarsızlık ortaya çıkmasına izin vermediklerini söyleyen Kaya, "7 Haziran'da sandıktan açık ara farkla birinci parti çıktık ama tek başına iktidarı kuramadık. Ancak siyasi tecrübemiz ve sahip olduğumuz demokratik olgunluk sayesinde, ülkemizin herhangi bir istikrarsızlık yaşamasına engel olduk. 7 Haziran'da bir yol kazası oldu ama bu artık geride kaldı. 1 Kasım'da yeni bir dönem başlıyor. Vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühün karşılığını vereceğiz. İktidarı tek başımıza kurarak Türkiye'nin kalkınma ve büyüme hamlesindeki yolculuğumuza devam edeceğiz. AK Parti her zaman olduğu gibi birinci parti olarak sandıktan çıkacak, hükümeti kuracak ve vatandaşın temel problemlerini çözmeye devam edecektir. Kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerinde bulundu. 
 
Daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye 
 
AK Parti'nin seçim beyannamesinin somut, hayata geçirilebilir, gerçekçi ve vizyoner reform, vaat ve projelerle dolu olduğunu hatırlatan M.Atilla Kaya, "13 yıllık iktidar dönemimizde yaptığımız büyük dönüşümler, ulaştığımız zorlu hedeflerle, Türkiye'nin yükselen, güçlü bir ülke olabileceğini gösterdik. Kaynak Türkiye diyerek ve milletimize güvenerek yola çıkmıştık. Kaliteli ve istikrarlı bir yönetimle nelerin başarılabileceğini, hayallerimizin sınırlarını nerelere kadar genişletebileceğimizi hep birlikte gördük. 13 yıllık iktidarımızın sağladığı başarılar, bölgemizde ve küresel düzeyde AK Parti'yi bir marka haline getirmiştir. Girdiği her seçimden daha başarılı bir sonuçla çıkan partimiz, siyasetin en kurumsallaşmış partisi olurken, geniş bir coğrafyanın da umudu olmuştur. Seçim beyannamemiz açıklandı. Engellilerimiz, çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, emeklilerimiz, esnafımız, yatırımcımız, işçilerimiz, tüccarlarımız, çiftçilerimiz, sanayicimiz ve bütün kesimlerimiz için; somut, hayata geçirilebilir, gerçekçi ve vizyoner reform, vaat ve projelerimizi beyannamemizde vatandaşlarımızın takdirine sunduk. AK Parti, verdiği sözlerin arkasında durur. Sözümüz senettir; Türkiye'yi daha güçlü ve daha müreffeh bir ülke haline getirmek için aşkla çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 
 
Şehit evine taziye ziyareti
 
AK Partili Kaya, Gaziemir programı sırasında önceki hafta Silvan'da PKK'lı teröristlerce açılan ateş sonucu şehit edilen Şehit Uzman Çavuş Sinan Uçan'ın evine de taziye ziyaretinde bulundu. Kaya burada şehidin ailesiyle görüştü, aile fertlerine başsağlığı diledi. Buradaki ziyaretin ardından Gaziemir Eski Belediye Başkanı Adnan Yüksel'in hasta olan babası Adil Yüksel'in evine de giderek, hastaya geçmiş olsun dileklerini iletti. AK Parti adayı Kaya, akşam da Torbalı Çermikliler Derneği ve Torbalı Bitlis, Muş Sosyal Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek gece geç saatlere kadar çalışmalarına devam etti.
 
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2015, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER