Zeybekci’ye klipli seçim şarkısı

İzmirliler artık her yerde bu şarkıyı duyacak…

Zeybekci’ye klipli seçim şarkısı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci için hazırlanan seçim şarkısı görücüye çıktı. Mustafa Sandal’ın sevilen eseri “Aya benzer”, Zeybekci için yeniden düzenlendi ve “İzmir’e değer” adını aldı.

“İzmir’e zeybek yakışır” şarkısının kazandığı büyük beğeninin ardından, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci için yeni bir şarkı daha hazırlandı.

Mustafa Sandal’ın ünlü şarkısı “Aya benzer”in sözleri, Zeybekci’nin seçim kampanyası için değiştirildi. “İzmir’e değer” isimli şarkı, hem radyolar hem de sosyal medya üzerinden halkla buluştu. Şarkı ve klip, Cumhur İttifakı’nın İzmir mitinginde de gösterildi. 

Zeybekci çözer, İzmir’e değer

AK Parti adayının “Zeybekci çözer, İzmir’e değer” sloganından yola çıkılarak düzenlenen şarkı, 7’den 70’e tüm İzmirlilerin diline dolanacak gibi görünüyor. Şarkının sözleri de oldukça ilgi çekici…

BEN DİNLERİM HER DERDİNİ
ZOR OLSA DA FARKETMEZ
İZMİR AFFETMEZ
UMUTLARI BİTERSE

BEN ÇÖZERİM HER DERDİNİ
İZMİRİM BEKLEMEZ
HALK BU AFFETMEZ
HAYALLERİ SÖNERSE

BİZİ DİNLE
DUYARSIN SESLERİ SOKAKLARDA
DİNLE EN GÜZEL YARINLARA
İZMİR’İM
SIKILDINSA HEP SORUNLARDAN
SÖYLE ARTIK HİÇ DURMADAN

İZMİR’E DEĞER BİLİRİM
DOĞAL OLARAK EMRİNDEYİM
HER DERDİNİ ZEYBEKCİ ÇÖZER
BEKLE GELİYORUM İZMİR

İZMİR’E DEĞER BİLİRİM
DOĞAL OLARAK EMRİNDEYİM
HER DERDİNİ ZEYBEKCİ ÇÖZER
SENİ SEVİYORUM İZMİR’İM

Şarkının klibinde de, İzmir’in en güzel görüntülerine yer verildi. Klipte ayrıca, Zeybekci’nin yaklaşık 3 buçuk aydır kentin tüm noktalarında ara vermeden yürüttüğü seçim çalışmalarına ilişkin görüntüler de kullanıldı.

Mustafa Sandal’dan tebrik mesajı

Şarkının söz yazarı ve bestecisi ünlü sanatçı Mustafa Sandal da, Zeybekci için hazırlanan bu versiyon için, “muhteşem bir çalışma” yorumunu yaptı.
Yeniden yazılan sözlerin, aranjmanın ve vokallerin birleşimiyle ortaya son derece profesyonel bir iş çıktığını vurgulayan Sandal, Zeybekci’nin ekibini tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER