Zeybekci'den Soyer'e 'Çav Bella' çıkışı

İzmir'de cami hoparlörlerinden Çav Bella’nın çalınmasına tepkiler sürerken, bir tepki de 2019'daki yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile yarışan AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Eski Bakan Nihat Zeybekci oldu

Zeybekci'den Soyer'e 'Çav Bella' çıkışı

BEN HABER - İzmir'de cami hoparlörlerinden müzik yayını yapılmasına tepkiler sürüyor. İzmir siyasetinden de önemli isimler, yaşanan olay karşısında sessiz kalmazken; AK Parti cephesinden flaş bir çıkış geldi.

2019'daki yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile yarışan AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Nihat Zeybekci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Soyer'i hedef aldı.

Zeybekci paylaşımında, "23 Nisan’da Gazi İzmir 'in sokaklarında milletin marşı yerine CavBella ile zıplayarak dolaşır, o zırvayı milletinden utananların marşı haline getirirsen bunlar olur. Gerçek Milli CHP'liler bunlara hakettiği cevabı verecektir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Adıgüzel
Mehmet Adıgüzel - 2 hafta Önce

İşiniz gücünüz pravakosyon. Biz sizlere nasıl güvenelim. Bıktık sizin hilenizden. İktidarsınız bunu yapanı bulun ama bulmazsınız.

NURGÜL AKTAŞ
NURGÜL AKTAŞ - 2 hafta Önce

Bu nasıl bir saygısızılk tır camii 'ye hiç mi saygınız yok tunç soyer biraz ağır olun bence başkanlığa yakışır davranışlar yapın siz bunu yaparsanız halk ne ler yapar düşünemiyorum disko değil orası Allahın evi ibadet yapılan yer canınız çok mu oynamak istedi bunun için mekanlar var amacınız ne bunu anlamış değilim kendinize yakışanı yaptın

SIRADAKİ HABER