banner51

Zeybekci'den seçime saatler kala videolu çağrı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, seçime saatler kala sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla seçmene seslendi. Zeybekci; "Bu pazar günü İzmir’imize oy verin, kendinize oy verin, geleceğinize oy verin. İzmir kazansın" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, seçime saatler kala sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile seçmene son kez seslendi. 'Sizden tek bir ricam var' diyen Zeybekci, seçmenden İzmir'in geleceğini düşünerek oy vermelerini istedi.

Zeybekci paylaşılan videoda İzmirlilere şöyle seslendi;

"Sevgili İzmirli hemşehrilerim, pu pazar sandık başına gideceğiz ve bir demokrasi bayramını daha hep birlikte kutlayacağız. Bir İzmir var o da hepimizin. Sizden tek bir ricam var, yarın tercihinizi yaparken, İzmir'i ve İzmir'in geleceğini düşünün ve şu soruları kendinize sorun; Gençlerimiz iş bulmak için neden başka şehirlere gidiyor, trafikte bu kadar zaman kaybetmek zorunda mıyız, basit bir yağmurda bile neden bu kadar çok sorun yaşıyoruz? Tüm bunların bir çözümü var ve bu çözümleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. İzmir her şeyin çok daha iyisini hak ediyor. Bu Pazar günü İzmirimize oy verin, kendinize oy verin, geleceğinize oy verin. İzmir kazansın."

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER