Yıldırım Ulupınar: İzmir'in hangi ilçesine gitsek görüyoruz

İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, seçim çalışmalarını Mordoğan ve Karaburun'da sürdürdü

Yıldırım Ulupınar: İzmir'in hangi ilçesine gitsek görüyoruz
Karaburun'un yanı sıra Mordoğan'ı ve Anbarseki Köyü, Kösedere Köyü ve Saif Köyü'nü de ziyaret eden İYİ Partili Ulupınar'a Karaburun İlçe Başkanı Şerif Arslankan ve çok sayıda partili eşlik etti.

KADINLAR TÜRKİYE'YE İYİ GELECEK

24 Haziran'da yapılacak seçimlere sayılı günler kala sokakta İzmirliler'den gördüğü ilginin kendilerini çok memnun ettiğini söyleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, "Hemşehrilerimizin bizlere olan desteğini İzmir'in hangi ilçesine gitsek görüyoruz. Özellikle kadınların ve gençlerin genel başkanımıza olan sevgisi bizleri de mutlu ediyor. Turizm, tarım ve balıkçılıkla geçimini sağlayan Yarımada'nın bu bölgesindeki hemşehrilerimiz için projelerimiz var. Ülke ekonomisinde atıl durumda olan ikinci konut kaynaklarının turizm amaçlı kullanılabilmesi için, gerekli hukuki ve idari düzenlemeler yapacağız. Turizmin 12 aya yayılmasını sağlayacağız." diye konuştu.

DERTLERE DERMAN OLMAYA GELDİK

İzmir'den olduğu kadar Türkiye'nin genelinden de destek beklediklerini ifade eden İYİ Partili Ulupınar, "Diğer kentlerimizdeki arkadaşlarımızla görüşüyoruz. İYİ Parti'ye desteğin ciddi oranda arttığını görüyoruz. Bazı anket firmaları çarpttıkları sonuçları kamuoyuyla paylaşıyor. Ancak aziz milletimiz son sözü sandıkta söyleyecek. Biz iktidara talibiz. İYİ Parti kadroları Türkiye'yi bir çok konuda yaşadığı çıkmazdan kurtaracaktır. Bunu nasıl yapacağımızı hemşehrilerimize bir bir anlatıyoruz. İnsanımız bir çok konuda işlerin iyi gitmediğini görüyor, bizlere dert yanıyor. Desteklerini istiyoruz. Ülkenin normalleşmesi ve fabrika ayarlarına dönmesi gerekiyor. Bir kişinin ağzından çıkan kelimelere ülkenin geleceğini bırakamayız, o yüzden parlamenter sisteme bir an önce döneceğiz. 81 milyonun Türkiye'si, içerisinde hiçbir ayrıcalık, ayrılık, eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten kapsayıcı bir yöntem anlayışıyla yönelsin istiyoruz. Bugün Anbarseki Köyü ile Kösedere Köyü'nün konuğu olduk. CHP'li arkadaşlarla rastlaştık. Millet İttifakı gerçekten de göz kamaştırıyor." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER