"Türkiye, hedeflerine doğru ilerliyor"

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Türkiye’de olduğu gibi İzmir’in de birlik ve beraberlik içerisinde ufkunu geliştirme kararlığı içerisinde olduklarını vurgulayarak, 24 Haziran için destek istedi.

"Türkiye, hedeflerine doğru ilerliyor"

24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde yoğun bir tempoyla seçim turuna devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge 4. sıra Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Karabağlar’da gerçekleştirilen mitinge katıldı. Ardından Gaziemir’de ev ziyaretiyle vatandaşlarla bir araya gelen Bekle, Tepecik'te esnaf ziyareti yaptı. Tepecik’te gerçekleştirilen ziyarette Bekle’ye AK Parti 24. Dönem İzmir Milletvekili Rıfat Sait eşlik etti. Gençlere ve velilere eğitim konusunda kentte yapılan yatırımları da anlatan Vekil Adayı Bekle, eğitimde devamlılığı sağlamayı hedeflediklerini vurguladı. 

“DİNLENMEK YOK”

Ziyaretleri sırasında kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakadan oldukça memnun olduğunu belirterek, tüm İzmirli hemşirelerine teşekkür eden AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Cemal Bekle, son 16 yıllık dönemde İzmir’de de eğitimden sağlığa, ulaşımdan diğer hizmetlere kadar her alanda büyük gelişmeler yaşandığını dile getirdi. Türkiye’nin birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerine doğru ilerlediğini kaydeden Cemal Bekle, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda emin adımlarla yola durup dinlenmeden devam ediyoruz. 16 yıldır samimiyetimiz asla yok olmadı. Geldiğimiz nokta ve kat ettiğimiz mesafe ortada. İstikrarlı yükselişimiz her geçen yıl ilerleyerek devam ediyor. Türkiye büyümeye devam ediyor. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

EĞİTİM KALİTESİ ARTIYOR

İzmir'de son 15 yılda 1,9 milyar TL tutarında eğitim yatırımı yapıldığını hatırlatan Bekle, “Kaliteli bir eğitim sağlayabilmek için teknolojiyi okullarımızda yaygınlaştırdık. Derslik sayımızı da arttırdık. Eğitime yapılan yatırımlarla geleceğimizi inşa ediyoruz. Gençlerimizi eğitimle hedeflenen yarınlara hazırlıyoruz. Eğitim alanında çok daha iyisine ulaşana kadar yatırımlarımız çalışmalarımız sürecek. Roman mahallelerimizdeki ilk ve ortaokulda eğitim gören öğrencilerin okul hayatını terk etmelerinin ve devamsızlıkların önüne geçeceğiz. Roman aileleri eğitime yönelik sosyal yardımlar hakkındaki bilgi düzeylerini artıracağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER