Sürekli "Köklü bir ağaçta dal eksik olmaz"

Göreve gelir gelmez; yönetimini oluşturarak, teşkilatlara yönelik çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; 23 Haziran seçimlerinin ardından partisinin İzmir'deki kurucuları ve emektarlarıyla buluşmalarına hız verdi. Karaburun, Güzelbahçe, Balçova ve Narlıdere'nin ardından bugün de Gaziemir ve Karabağlar ilçelerinde partilileriyle bir araya gelen Sürekli; her ilçede sinerjimizi güçlendirecek yaklaşım ve adımlarının devam edeceğini belirtti.

Sürekli "Köklü bir ağaçta dal eksik olmaz"

Kurucu ilçe başkanlarını, yöneticilerini ve kanaat önderlerini evlerinde ve işyerlerinde ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Başkan Sürekli, " Bir ağaç, köklerinden beslenir. Güçlü kökleri olan bir ağacın ise dalı eksik olmaz. Partimizin kuruluşunda ve başarılarında hangi kademede olursa olsun emeği olan herkes; bundan sonra da uzayacak dallarımızın gücüdür. Onların İzmir'i ve memlekete dair görüşleri, önerileri bizim için her zaman önemli olacaktır." diye konuştu.  Sürekli; gerçekleştirdiği buluşmalarda partililerine şu sözlerle seslendi; " Kurucularımızla, milletimize hizmete adanmış yolumuzda emeği geçen kadınlarımız, gençlerimiz ve tüm yöneticilerimizle; yani sizlerle güçlüydük, güçlüyüz. Yarına ilişkin hayallerimizin gerçekleşmesinde, İzmir için yapacaklarımızda da sizlerin varlığı ve katkıları ile başarıyı yakalayacağız. 23 Haziran seçimi, tam tersine, bizi daha çok motive etti. Şimdi hep birlikte; 2023 hedeflerimize kilitlenerek, ideal ve iddialarımızı gerçekleştirmek için tek yumruk olmak zamanı."

 ''REHAVETE DÜŞMEZ, PES ETMEYİZ'' 

 AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ilçe ziyaretlerinde bölge koordinatörleri ve ilçe başkanlarından performans raporlarını ve önümüzdeki sürece ilişkin görüş ve önerilerini de alırken; Sürekli, konuşmasında şu sözlere yer verdi. AK Parti, gücünü kişisel makam, mevki aşkından değil; millet ve hizmet aşkından alır. Diriliğimiz ve iriliğimiz bundandır. Asla halkımıza hizmet etmek aşkımızda heyecan kaybetmeyiz. Rehavete de düşmeyiz, pes de etmeyiz. Motivasyonumuzu artırarak yolumuza devam edeceğiz." Başkan Sürekli ayrıca; gerek teşkilat içinde gerekse İzmir için; birleştiren, ayrımsız kucaklayan bir siyaset ve hizmet anlayışına sahip olduklarına dikkat çekti ve İzmir'in sorunlarına odaklanarak çözüm üretme süreçlerini hızlandıracaklarını belirtti.

KISIR ÇEKİŞMLERE TESLİM ETMEYECEĞİZ  

 Bugüne kadar İzmir'in her sorunu ve beklentisini titizlikle ele aldıklarını söyleyen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; tüm çözüm ve yatırımları, kısır çekişmelere teslim etmeden, sen ben kavgasına harcatmadan İzmir halkının çıkarı ve ihtiyacı noktasında ele aldıklarını, bundan sonra da böyle olacağını vurguladı. Sürekli ayrıca şunları söyledi; " Biz kumdan kalelelerin değil; ayakları yere basan, ihtiyaç karşılayan, ülkemize ve şehirlerimize nefes aldıran işlerin mimarı olmayı seçtik.  Balon söylemlerin değil, eninde sonunda tüm değerleriyle ortaya çıkan ve  insamıza dokunan adımların, vaatlerin altına imza attık. İzmir'in, İzmirli hemşerilerimin beklentilerini, ihtiyaçlarını karşılamak bundan sonra da boynumuzun borcu. Her zaman milletimizin tercihine, takdirine saygı duyduk. Siyasi tercihi, karşıtlığı hizmet noktasında engel görmedik, engel göstermeye çalışanların karşısında da dimdik durduk, üretmeye devam ettik. İzmir'in kalkınmasına katkı koyacak her proje ve hizmette yine önderliğimiz ve imzamız olacak. İzmir halkı, bu farkımızı büyük bir  çoğunlukla farkedecek. 2023'te de yerel hizmeti bu farkla almak isteyecek. O zamana kadar da üzerimize düşeni yapacak; ortak akılla hareket edecek, artan heyecanımız ile hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER