Serter'den bayram mesaisi

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kalan CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, bayramda da çalışmalarını sürdürerek, vatandaşların bayramını kutladı.

Serter'den bayram mesaisi

CHP'li Bedri Serter vatandaşlarla bayramlaştı.

"DESTEK SANDIĞA YANSIYACAK"

Seçim bölgelerinde vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini, Ak parti iktidarından bunalan halkın CHP'ye yöneldiğini belirten Serter, "CHP ikinci bölge milletvekili adaylarrımızla birlikte, bayramda mesai yaptık. Karşıyaka'dan Kiraz'a kadar seçim bölgemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Vatandaşlar bize büyük ilgi gösteriyor. Bu ilginin 24 Haziran'da da sandığa da yansıyacağını düşünüyorum. CHP ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce, halkta büyük bir umut yaratmış durumda. Ak Parti iktidarının ekonomi, tarım politikaları altında ezilen insanlar artık yeni bir arayış içinde. Özgürlüklerin olmadığı, Hukukun işlemediği, OHAL sistemi altında kimse yaşamak istemiyor. Biz de onlardan Türkiye'nin aydınlık yarınları için destek istiyoruz. Bu desteği de alacağımızdan hiç şüphem yok" dedi. 

"OYLARIMIZ ARTACAK"

CHP'nin bu seçimde oylarını büyük oranda artıracağını özellikle İzmir 2. Bölge'de oylarını önemli ölçüde artırarak Meclise çok sayıda vekil arkadaşları ile ülkelerine ve İzmir'e hizmet için gideceklerinin altını çizen Serter, "Bu seçimler ülke geleceği açısından çok önemli. Ya tek adam rejimi ile dünyadan izole olan, hukukun ve özgürlüklerin olmadığı bir ülkeyi tercih edeceğiz, yada  huzur, refah, aydınlık ve adaletin olduğu bir ülkede yaşayacağız. Bu seçimde vatandaşlarımızda bunun farkında. Bu doğrultuda sandıkta tercihlerini yapacaklardır" diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER