Şengül: İzmir'de AK Parti zamanı geldi

AK Parti'nin İzmir'deki aday tanıtım toplantısı başladı. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Aydın Şengül, CHP'ye tepki gösterip, "İzmir'de AK Parti'nin zamanı geldi." dedi.

Şengül: İzmir'de AK Parti zamanı geldi

BEN TV- AK Parti'nin İzmir'deki aday tanıtım toplantısında kürsüye çıkan ilk isim AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül oldu.

"İzmir'de AK Parti'nin zamanı geldi." diyen Şengül'ün konuşmasıysa şöyle:

31 Mart büyük bir fırsat. Şehrimizin makus talihini değiştirecek adaylarımızı sizlerle tanıştıracağız. Sayın Cumhurbaşkanım, tarih davetsiz misafirler kabul etmez. Kendi kahramanlarını yaratır. Tarih, bu yüzyılın kahramanı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı seçmiştir. Recep Tayyip Erdoğan ile bu yolda yürümekten büyük şeref duydum. Bu şeref, torunlarımıza bırakabileceğimiz en büyük mirastır. Cumhur İttifakı'nın Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir'de de başarılı olacağından şüphem yok. İzmir'de pis kokudan nefes alamaz hale geldik. İşte CHP'nin İzmir'deki en büyük projesi bu. Türkiye'nin 3. büyük kenti İzmir, hala vahşi depolama yapıyor. Biz İzmir'de ne zaman proje ve yatırım desek, onlar cumhuriyet, Atatürk, laiklik ve yaşam tarzı diyerek hepimizin ortak değerleri üstünden siyaset yapıyorlar. İzmir ise artık yeter diyor ve çözüm istiyor. Yatırım deyince Binali Yıldırım'dan söz etmemek olmaz. Sayın Yıldırım, İzmiir'in en büyük şansı oldu. Projeleriyle İzmir'i ayakta tuttuk. İzmir'in artık kaybedecek zamanı yok. İzmir'e çok tecrübeli ve kenti ayağa kaldıracak biri lazımdı. O da Nihat Zeybekci oldu. 31 Mart'ta mazbata aldığında sorunların hızla çözüleceğine inancım tamdır. İzmir'de AK Parti'nin zamanı geldi. Allah yardımcımız olsun. 2019'da kazanan İzmir olsun." dedi.

Şengül ayrıca kürsüden bugün doğum günü olan eşinin de doğum gününü kutlayarak jest yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER