Şengül'den Bayındır'a büyük müjde!

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Hamza Dağ, Gönül Sofrasında Bayındırlı vatandaşlarla buluştu. İl Başkanı Aydın Şengül, Bayındır’ın yeniden iktidar olmaya çok yakın olduğunu söyledi

Şengül'den Bayındır'a büyük müjde!

AK Parti İzmir İl Başkanlığının düzenlediği Gönül Sofrası iftarları Bayındır’la devam etti. Bayındır stadında yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Hamza Dağ, İl Başkanı Aydın Şengül ve AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Adayı Rümeysa Kadak da katıldı.

Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen’in vatandaşları selamlamasının ardından söz alan İl Başkanı Aydın Şengül, Bayındır’ın yeniden iktidar olmaya çok yakın olduğunu söyledi.

Gönül Sofrasına Bayındırlıların gösterdiği yoğun ilgiden memnuniyetini dile getiren Şengül, “Bugün bir özlemin ifadesini görüyoruz; bugün Bayındır’ın geçmişte yaşadığı iktidarın özlemini görüyoruz” dedi.

BİRİLERİ KÜÇÜMSÜYOR AMA VATANDAŞIMIZ HER ŞEYİN FARKINDA!
Konuşmasında bir kez daha 24 Haziran seçimlerine dikkat çeken İl Başkanı Şengül, vatandaşın sağduyusuna inandığını belirterek, “Allah, birlik beraberliğimizi bozmasın. Değerli kardeşlerim, önümüzdeki süreçle ilgili benim vatandaşım ne olup bittiğini çok iyi biliyor ve çok iyi algılıyor. Birileri sizi küçümseyebilir, birileri size ‘köylü’ diyebilir, birileri size ‘göbeğini kaşıyan adam’ diyebilir. Ancak sizdeki ferasetin, algının belki en ufak bir kısmı dahi o birilerinde yoktur. Sizler sağduyu ile vatanımızda neler olduğunu, neler yapılmaya çalışıldığını, kimi devirmeye çalıştıklarını çok iyi görüyorsunuz. Onlara şimdiye kadar nasıl ders verdiyseniz, 24 Haziran’da da çok önemli mesaj vereceğinizi, çok iyi ders vereceğinizi biliyoruz” dedi.

BU ÜLKEYE KİMSE ZARAR VEREMEZ
Türkiye ile ilgili hain planlar içinde olanlara karşılık, vatandaşlarımızın bir ve beraber olmasını isteyen Şengül, “Bizler bir ve beraber olduğumuzda, bir birimize sarıldığımızda, ayrışma noktalarını bir kenara bırakıp, ortak değerlerimizi ön plana çıkardığımızda bu ülkeye kimse zarar veremez, bu bayrağı kimse indiremez, bizlere kimse diz çöktüremez. İnşallah 24 Haziran’da da diz çöktüremeyecekler. Dik durduk, dik olmaya devam edeceğiz” mesajını verdi.

DAĞ, BAYINDIR’A HASTANE MÜJDESİ VERDİ
Bayındır’ın iktidar partisine olan özlemini bir kez de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ifade ederek, “Bayındır’da AK Partili bir belediyeyi burada, bu statta gördüğümü de ifade etmek istiyorum. Bayındır’a milletvekili olduğumuz dönemden bu yana sayısını ben unuttum, defalarca geldik. Gelmekle kalmadık, çok sayıda hizmeti kazandırma imkanı bulduk. Bunları hepiniz biliyorsunuz, hemen şuracıkta 2009’da çok köhne bir belediye binası varken şimdi imar edilmiş bir belediye binası, kredi yurtlar kurumu, kaymakamlık binası var. Zeytinova Barajı ve diğer barajlarımız, TOKİ, duble yol yapıldı. Allah’a şükür daha çok anlatacağımız şey var. Ama bununla da bitmeyecek, önümüzdeki süreçte daha fazlasını yapmaya gayret edeceğiz. Bayındır’ın bazı mahallelerinde doğalgaz yok, ancak doğalgazı en kısa zamanda neticelendireceğiz.

HASTANE ARAZİSİ HAZIR
Bir yandan da hastane beklentiniz var. Hastane için 15 Temmuz’dan sonra Vakıflara geçen araziyi inşallah Sağlık Bakanlığına tahsisini yapıp, önümüzdeki süreçte hastanemizi de Bayındıra kazandıracağız. Bunun da sözünü buradan Bayındırlılara veriyoruz. Biz sözlerimizi verdik, 24 Haziran’da Bayındır’dan güçlü bir ses duyacağımıza da hiç şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

İftar programı sonrasında Dağ ve İl Başkanı Şengül, çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, Bayındırlı vatandaşlarla bir araya geldiler.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER