Şengül'den, AK Parti İzmir teşkilatına mesaj: "Herkese ulaşın"

AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nın Menderes’teki kampında konuşan İl Başkanı Aydın Şengül, “Ramazan’da iftar ve sahur programları bizim için çok önemli. Kapı kapı dolaşın, herkese ulaşın” ifadesini kullandı.

Şengül'den, AK Parti İzmir teşkilatına mesaj: "Herkese ulaşın"

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın genel seçim öncesinde Menderes İlçesi’nde düzenlediği teşkilat kampı sürüyor. AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün çağrısı üzerine iki günlük kampa giren teşkilat toplantılarda moral-motivasyon bulurken aynı zamanda yeni oluşturulan il ve ilçe teşkilatları da kaynaşıyor. Eğitim seminerleri, kişisel gelişim toplantıları ve sandık çalışmalarının da içinde bulunduğu toplantılara milletvekilleri de eşlik ediyor.

"GEREKİRSE YOLLARIMIZI AYIRIRIZ"

Programda ana unsur sandık örgütlenmesi olurken Ramazan Ayı programları ve seçim çalışmaları da masaya yatırıldı. İl Başkanı Aydın Şengül, “Ramazan’da sahur ve iftar programları bizim için çok önemli Kapı kapı dolaşacağız. Kimseyi ihmal etmeyeceğiz. Her biriniz milletvekili adayı gibi çalışacaksınız. Yeni oluşturulan il ve ilçe yönetimlerini de bizzat takip edeceğim. Performanslarını ölçeceğiz. Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) faaliyetlerine ne kadar katılıp katılmadıklarını inceleyeceğiz. Gerekiyorsa çalışmayan ile yollarımızı ayırırız” dedi.

ÖN SIRADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞILACAK

İftar çadırları ve toplu yemek organizasyonlarının vatandaşların buluşma noktası olduğunu belirten Şengül, teşkilatın kitlelerin olduğu yerleri ihmal etmemesini istedi. Şengül, “Hastaneler, hasta ziyaretleri de hepimiz için önemli. Buralara da gideceğiz. Kahvehanelere ziyaretler yapıp kendimizi anlatacağız. Her ilçe kapasitesine göre iftar programları yapacak. Kimsenin ‘milletvekili aday listesi açıklansın da ona göre bakarız’ demesini istemiyorum. Kimse bu durumu beklemeden listelerde ön sıralarda yer alıyormuş gibi çalışacak. Teşkilatımız da kendisine destek verecek” ifadelerini kullandı.

Seçim öncesinde düzenlenecek programlar kapsamında her ilçeye kapasitesine göre rakam verilirken İzmir genelinde toplam 250 bin kişiyle birebir buluşma planlanıyor.

Öte yandan parti teşkilatı moral bulmak için sosyal etkinlikleri ihmal etmedi. Partililer, halı saha maçında stres attı. Kurulan takımda Milletvekili Atilla Kaya Göztepe formasıyla sahaya çıkarken İl Başkanı Aydın Şengül ve yöneticiler de ter attı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER