Piriştina'dan 'kıraathane' göndermesi!

Erdoğan'ın açıkladığı 'Millet Kıraathanesi' projesine yönelik CHP'den tepkiler sürüyor. Piriştina 'Millet Kıraathanesi'nde kek dağıtılacak olmasına sosyal medyadan kek yaparken ki bir fotoğrafıyla gönderme yaptı

Piriştina'dan 'kıraathane' göndermesi!

Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Millet Kıraathanesi' projesine tepkiler sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kıraathanenin 24 saat hizmet vereceğini, burada çay ve kek ikramı olacağını, kütüphanesinde de zengin kaynaklar bulunacağını belirtmişti.

MANİDAR PAYLAŞIM

Muhalefet projeye ülkenin ivedi ihtiyaçları ekseninde sert tepki gösterirken, İzmir'de CHP kanadından manidar göndermelere geliyor. CHP Narlıdere ve Gaziemir ilçe örgütlerinin ilçelerdeki kıraathanelerde kek dağıtmasının ardından Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan sosyal medya aracılığıyla manidar bir paylaşım geldi.

Başkan Piriştina, Buca Belediyesi olarak açtıkları aşçılık ve pastacılık kursiyerleriyle birlikte kek yaptıkları andan bir fotoğraf karesini, “KEK'leri hazırladık, sandıktan sonra bekliyoruz. 24 Haziran'da tüm tesislerimizde ÇAY ve KEK'ler ikramımızdır. Bekliyoruz” ifadesiyle paylaştı. Piriştina seçmene ayrıca “24 Haziran’da oy kullanmaya” çağrısında bulundu.

(gerçekizmir)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER