Özkan, CHP İzmir'i ziyaret etti: Size 3 şey söyleyeceğim...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Özkan, İzmir il başkanlığını ziyaret etti. Partililere seslenen Özkan, “Size üç şey söyleyeceğim. İzmir’de biz kazanacağız. Ege’de biz kazanacağız. Türkiye’de biz kazanacağız” dedi

Özkan, CHP İzmir'i ziyaret etti: Size 3 şey söyleyeceğim...

Özkan, hem AK Parti hem de İYİ Parti’den gelen iddialı ilk tur açıklamalarını değerlendirdi, 24 Haziran’ı işaret etti. Özkan, son dakikada yeniden İzmir listesinde yer alması ve Genel Başkan Yardımcısı Tezcan’la yumruklaştığına yönelik iddialar içinse “Siyasi tatava” nitelemesi yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, partisinin İzmir il başkanlığını ziyaret etti.

Partinin İzmir’de 1. Bölge 1. Sıra Adayı gösterdiği Özkan, İl Başkanı Deniz Yücel’le bir araya geldi.

Ziyarette Özkan’a Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, Seferihisar İlçe Başkanı İsmail Yetişkin, Konak İlçe Eski Başkanı Şakir Başak ve Buca İlçe Eski Başkanı Çağdaş Kaya eşlik etti.

Özkan, ziyarette partililerle toplantı salonunda bir araya geldi.

EVE DÖNMEKTEN MUTLUYUM
İzmir’e gelişini, “Eve dönmekten tekrar sizlerle birlikte olmaktan mutluyum” diye ifade eden Özkan, partililere seslendi.

Özkan, “Size üç şey söyleyeceğim... İzmir’de biz kazanacağız. İkincisi Ege’de biz kazanacağız... Üçüncüsü Türkiye’de biz kazanacağız. Muharrem İnce 24’ü gecesi hepimizi mutlu edecek sabahı getirecek, Türkiye’ye çoğulculuğu demokrasiyi mutluluğu getirecek. Mutluluk dolu bir dönem getirecek. TBMM ilk günkü enerjisi heyecanıyla olacak. İzmir güneşin doğduğu yer olacak” dedi.

24’ÜNDE TRAŞ OLACAĞIZ!
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın ellerindeki ankete göre ilk turda seçimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanacağına yönelik iddiası ve İYİ Parti Genel Sekreteri, İzmir Milletvekili Aytun Çıray’ın ikinci tura İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kalacağına dair açıklamasını değerlendirdi.

Özkan, “Muharrem İnce’nin zaferiyle ilgili halk berber... 24’ünde traş oluruz. Kimin saçı ak, kimin saçı kara belli olur. Tekrarlıyorum. Biz kazanacağız” dedi.

SİYASİ TATAVA!
Özkan, MYK ve PM toplantısından İstanbul milletvekili adayı çıkmasına rağmen son dakika İzmir listesine yazılması ve bu konu hakkında bazı basın organlarında Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’la yumruklaştığına yönelik çıkan haberlerle ilgili olarak da şunları söyledi: Parti görevi her şey olabilir. Hakkari’den de gösterilebilirdim. Burası benim evim. Söylenenler yazılanlar çizilenler siyasi tatava! Hayatın gerçekleriyle yüz yüyeyiz. Biz zaferin peşindeyiz. Bülent Tezcan cezaevindeki karanlık günlerimin dostu…Dostluklar her şeyin üstünde. Bu koltuklar kimseye kalmaz. Gelecek kuşaklar için buradayım. Bizim mücadelemiz gençlere yönelik. Hiç kimse birbirimizle kavga ettiremez. Biz büyük bir aileyiz. Bu aile içinde kavga küskünlük olmaz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER