banner51

Özalan'dan İzmir'e hizmet sözü

AK Parti'den İzmir milletvekili adayı olarak dikkatleri üzerine çeken eski milli futbolcu Alpay Özalan, kente hizmet sözü verdi. Özalan, Başbakan Yıldırım'ın katılımıyla düzenlenecek aday tanıtım toplantısıyla birlikte kentte

Özalan'dan İzmir'e hizmet sözü

Burak Cilasun / BEN Haber

Türkiye'nin tanınmış futbolcularından Alpay Özalan'ın AK Parti İzmir 2. Bölge 2. sıradan milletvekili adayı olarak gösterilmesinin yankıları sürüyor.

KENTE HİZMET SÖZÜ

BEN HABER'e konuşan ve Ankara'da olduğunu belirten Özalan, İzmir'e yarın geleceğini belirtirken, Cuma günü Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla kentte düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısıyla birlikte şehirdeki seçim faaliyetlerinde aktif olarak yer alacağını söyledi. İzmir için "Evim" ifadesini kullanan Özalan, kente hizmet için elinden geleni yapacağını belirtti.

REFERANDUMDA VİDEO ÇEKMİŞTİ

Daha önce futbol kariyerinin jübilesini Göztepe'de yapmak istediğini söyleyen Özalan, 16 Nisan 2017'deki referandumda "Evet" videosu çekmiş ve "Yeni bir Türkiye için, güçlü bir Türkiye için, aydınlık bir ülke için, bağımsız, özgür bir ülke için, çocuklarımızın geleceği için, ülkemi çok sevdiğim için 'evet' diyorum" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER