O tarihten itibaren İzmir'de her yer 'Muharrem İnce' olacak

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 4 Haziran gecesinden itibaren İzmir'in her tarafını Muharrem İnce ile süsleyecek

O tarihten itibaren İzmir'de her yer 'Muharrem İnce' olacak

CHP, 4 Haziran gecesinden itibaren İzmir’i baştan sonra Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin afişleri ve parti bayraklarıyla süsleyecek. 21 Haziran’da gerçekleştirilecek mitingin çağrıları için 2 bin 500 ayaklı pano kentin işlek caddelerine yerleştirilecek. Öte yandan İzmir için sosyal medyadan yoğun bir kampanya yürütülecek.

Yüksek Seçim Kurulu’nun açıkladığı seçim takvimine göre siyasi partiler 5 Haziran’dan itibaren izin verilen noktalarda bayraklama çalışmalarında bulunacak. CHP İzmir İl Başkanlığı da bu konuda yoğun bir faaliyetin içerisinde olacak.

İNCE’NİN POSTERLERİYLE DONATILACAK
CHP, 4 Haziran gece yarısından itibaren İzmir’i baştan sona Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin afişleriyle donatacak. Ayrıca partinin vaatlerini anlatan pankartlar da kentin çeşitli noktalarına asılacak.  

MİTİNG DAVETİ BAŞLIYOR
CHP İzmir İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı adayı İnce ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 21 Haziran’da Gündoğdu Meydanı’nda katılacağı mitinge katılımın yüksek olması için yoğun bir çalışma içerisine girecek. 5 Haziran’dan itibaren kentin işlek noktalarına ayaklı panolar asılacak.

SOSYAL MEDYADA PROFESYONEL EKİP
Ayrıca miting görselleri ve partinin vaatleri sosyal medya üzerinden kullanıcılara ulaştırılacak. Bunun için parti bünyesinde profesyonel bir ekip çalışmalarına başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER