Nihat Zeybekçi'nin İzmir adaylığına MHP'den ilk yorum!

AK Parti ve MHP arasındaki Cumhur İttifakı doğrultusunda İzmir, İstanbul ve Ankara'da AK Parti adaylarını destekleyecek olan MHP'den, Nihat Zeybekçi'nin İzmir adaylığı için ilk yorum geldi.

Nihat Zeybekçi'nin İzmir adaylığına MHP'den ilk yorum!

Burak Cilasun / Ben TV

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Nihat Zeybekçi'nin açıklanması sonrasında gözler, Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı MHP'ye çevrildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamasıyla birlikte Ankara, İstanbul ve İzmir'de AK Parti adayını destekleyecek olan MHP'de, Nihat Zeybekçi'nin İzmir adaylığına ilk yorumsa MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'den geldi.

"KAZANMASI İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI KULLANACAĞIZ"

Ben TV'ye konuşan MHP İl Başkanı Şahin, şunları söyledi:

"Öncelikle hayırlısı olsun diyoruz. Sayın Zeybekçi'nin geleceği söyleniyordu. Söylenti doğruymuş. Kendisin ismi açıklandı. Bizim, Sayın Devlet Bahçeli'nin verdiği söz üzerine desteğimiz tam olacaktır. Şu kişi aday olsaydı desteklerdik, bu kişi olmazsa desteklemezdik gibi bir düşüncemiz hiç olmadı. Sayın Zeybekçi'nin adaylığı içimize sindi. Kendisinin seçimi kazanması adına teşkilatlarımızla birlikte halkımızdan için oy isteyeceğiz. Kazanmak için de elimizdeki imkanların tamamını kullanacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER