banner51

Nihat Zeybekçi'den ilk açıklama !

İzmir'den AK Parti belediye başkan adayı olduğu açıklanan eski Bakan Nihat Zeybekci'den ilk açıklama geldi.Zeybekci, "Kendimizi İzmir'e vererek inşallah beraber kazanacağız. Allah utandırmasın" diye konuştu. AK Parti'nin Ankara adayı olarak açıklanan Mehmet Özhaseki de "Türkiye'nin gururu bir başkente "Bu işi sen yaparsın" diyerek bu görevi bana veren Cumhurbaşkanımıza ve MYK üyelerimize teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Nihat Zeybekçi'den ilk açıklama !

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin İzmir belediye başkan adayının Nihat Zeybekci olduğunu açıkladı. Adaylığının ilanından sonra konuşan Zeybekci şunları söyledi: İzmirlilerimizle beraber, onların gönlüne girerek, kendimizi İzmir'e teslim ederek, inşallah birlikte kazandıracağız. Parti teşkilatımıza, Cumhurbaşkanımıza bu güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bize böyle bir tebligat yapılmıştı ama Cumhurbaşkanımız bunu paylaşana kadar bekledik. Muhteşem İzmir için yola çıkacağız. İzmir'i alacağız demiyoruz, biz kendimizi İzmir'e vereceğiz. ''

NİHAT ZEYBEKÇİ'NİN KONUŞMASININ SATIR BAŞLARI ŞÖYLE OLDU :

- Tabii ki bize böyle bir tebligat yapılmıştı. Cumhurbaşkanımız açıklayana kadar son kararı beklemek şeklindeydi. Allah utandırmasın.

- Bismillah başladık. Değerlendirmelerimiz olacak. İzmir ile ilgili çok güzel projelerimiz var. 

- Kampanyamız başlamıştır, sonucu güzel olur inşallah. Cumhurbaşkanımızın bize talimat verdiği projelerimiz olacak. 

- İzmirlilerin geleceğini birlikte hazırlayacağımız, muhteşem İzmir için yola çıkacağız. Kendimizi İzmir'e vereceğiz, kendimizi İzmir'e adayacağız. 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER