MHP'li Şahin'den Yücel'e sert sözler: Sabah sabah ne içmiş?

MHP İzmir İl Başkanı Şahin, CHP'li Yücel'in bugün basın toplantısında yaptığı açıklamaya ateş püskürdü. Şahin; "Deniz Yücel bir şey içiyor galiba" dedi

MHP'li Şahin'den Yücel'e sert sözler: Sabah sabah ne içmiş?

CANSU TEMİR AKSU / BEN TV

CHP İzmir İl Örgütü, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “terör örgütleriyle işbirliği yaptığı” iddiasıyla dokunulmazlığının kaldırılması ve yargılanması için MHP içinde komisyon kurduklarını açıklamasına yönelik bugün basın açıklaması düzenleyerek, Bahçeli'nin açıklamalarının 'hadsizlik' olarak nitelendirdi.

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, Bahçeli'nin bu açıklamalarından 3 gün sonra Aydın Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in uğradığı silahlı saldırıya dikkat çekerek; "MHP liderinin bu absürt açıklamasından tam 1 gün sonra, Aydın Efeler İlçe Başkanımız Polat Bora Mersin, 3 kişi tarafından evinin önünde saldırıya uğramıştır. Bu kendini bilmez, birilerinin taşeronu olan saldırganlar, Efeler İlçe Başkanımıza saldırırken “Hareketin Lideri Devlet Bahçeli” diye sloganlar atmışlardır. " ifadelerini kullandı.

"YÜCEL BİR ŞEY Mİ İÇİYOR ACABA?"

Yücel'in bu açıklamasına ise MHP kanadından tepki gecikmedi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin; "Sayın Deniz Yücel'e yakıştıramadım, saçmalamış. Öyle bir bağlantıyı nasıl kurmuş şaşırdım bende. Dam üstünde saksağan bile değil o. Deniz Yücel bir şey içiyor galiba. Sabah sabah ne içmiş?" ifadelerini kullanarak daha sonra geniş kapsamlı yazılı bir açıklama yapacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER